Eclipse Maslak kiralık daire!

Eclipse Maslak kiralık daire fiyatları 2 bin TL'den başlıyor

Eclipse Maslak kiralık daire!

Eclipse Maslak hemen teslim edilmekte olup0, satışlarına devam ediyor. Toplam 550 adet dairenin bulunduğu Eclipse Maslak Artaş Grup tarafından hayata geçiriliyor. 1+0, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tiplerinin yer aldığı Eclipse Maslak satılık daire büyüklükleri 54 metrekare ile 232 metrekare arasında değişiyor.

22 bin metrekare arsa alanı üzerinde konumlandırılan Eclipse Maslak 2 Desing Mimarlık tarafından tasarlanıyor. Eclipse Maslak projesinde 1+1'ler 2.000 TL'den 2+1'ler 2.700 TL'den, 3+1'ler ise 4.000 TL'den kiracı buluyor. Eclipse Maslak 40 katlı 2 kuleden meydana geliyor.  Eclipse Maslak fitness center, yüzme havuzu, sauna, hobi salonu, oyun alanları, soğutma ve ısıtma sistemi, güvenlik, sauna ve buhar odası yer alıyor. Projenin 600 araçlık otopark alanına ek olarak ofis alanlarının önünde oluşturulan araç bekleme bölümü de firmaların personel servisleri için büyük kolaylık sağlıyor.

Eclipse Maslak satılık daire fiyatları 500 bin TL’den başlıyor ve uygun ödeme seçenekleri ile konut sahibi olmak isteyenlere sunuluyor.

Eclipse Maslak adres bilgileri: Maslak Mahallesi Akasya Sokak No:5 Şişli –İstanbul

Firma Bilgisi: Artaş Grup
Proje Bilgisi: Eclipse Maslak