Eclipse Maslak’ta, avantajlı fiyatlarda son hafta

Maslak’ın en gözde projelerinden Eclipse Maslak’ta, avantajlı fiyatlar Temmuz ayına kadar devam ediyor

Eclipse Maslak’ta, avantajlı fiyatlarda son hafta

25 Haziran 2013 / emlakwebtv
Artaş Grubu’nun Avrupa Konutları markasının ayrıcalıklarını Maslak’a taşıdığı Eclipse Maslak projesinde avantajlı fiyatlarda son haftaya girildi. Eclipse Maslak’ın 1 Temmuz’a kadar geçerli olacak avantajlı fiyatlarıyla şuan 316.000 TL’ye daire sahibi olmak mümkün.
Alternatif ödeme planlarına ek olarak, 120 aya kadar %0,66 faiz oranıyla banka kredisi de kullanılabiliyor. Ayrıca KDV artırımından etkilenmeden satışların devam ettiği Eclipse Maslak’ta konutlar %1 KDV’ye tabi tutuluyor.

Eclipse Maslak, bölgede oluşturduğu konseptle ayrıcalıklı bir yaşam alanı sunuyor
Avrupa Konutları markalı tüm projelerinde gerçekleştirdiği erken teslimlerle ve yüksek prim oranlarıyla öne çıkan Artaş Grubu, Eclipse Maslak projesinde de aynı kalite ve hızla ilerliyor. 550 konutun yer aldığı iki kule ve ofislerin bulunduğu yatay bloklardan oluşan Eclipse Maslak, bölgede oluşturduğu konseptle ayrıcalıklı bir yaşam alanı sunuyor.

Eclipse Maslak, iş dünyasının yeni ihtiyaçlarına yanıt verdiği ofis bloklarının yanı sıra, keyifli konut bloklarıyla da Maslak’a alışılagelmişin dışında bir konsept getiriyor.

Şehrin merkezinde her zevke hitap ediyor
İstanbul’un en hareketli noktalarından Maslak’In merkezinde konumlandırılan Eclipse Maslak’ta konut blokları hızla yükseliyor. İnşa çalışmalarının tüm hızıyla devam ettiği projede kaba inşaat ise tamamlanmak üzere. Projede, her zevke hitap edecek şekilde tasarlanan daire tipleri arasında 1+0’dan 4+1’e kadar seçenekler sunuluyor.

Estetik bir mimari tasarımla hayata geçirilen Eclipse Maslak, bölgenin hareketli yaşantısına karşın balkon keyfi sunan geniş ve ferah daireleriyle Maslak’ta emsalsiz bir yaşam alanı oluşturuyor.

Ayrıca, Eclipse Maslak Business bölümüyle de ofis alanları sunuluyor
Karma kullanımlı projede ayrıca Eclipse Maslak Business bölümüyle de ofis alanları sunuluyor. Maslak’ta 22 bin metrekare alana inşa edilen proje, finans dünyasına, ülkenin en başarılı kurumlarının yönetim merkezlerine, İstanbul’un renkli yaşam alanlarına ve vazgeçilmez Boğaziçi’ne komşu bir noktada bulunuyor.

Kesintisiz şehir ve orman manzaralı daireleriyle de öne çıkan Eclipse Maslak, bölgede projelere kıyasla bir çok yönden ayrışıyor. Avrupa Konutları markasının en büyük ayrıcalıklarından olan sosyal yaşam ve spor alanlarını Eclipse Maslak’da da uygulanıyor.

Kapalı yüzme havuzu, fitness center, sauna ve buhar odasının yer aldığı spor tesisinde hobi salonu ve oyun alanları da yer alıyor. 7/24 kontrollü araç ve yaya giriş çıkışı, uzman güvenlik personeli, kapalı devre güvenlik kamerası sistemi, görüntülü intercom sistemi, son teknoloji ısıtma – soğutma sistemleri, yangın ve duman alarmı gibi özelliklerin sunulduğu proje üstün güvenlik hizmetleriyle de fark oluşturuyor.

Eclipse Maslak hakkında detaylı bilgi için: www.eclipsemaslak.com

Proje Bilgisi: Eclipse Maslak