Eczacıbaşı Yapı Grubu, ürünlerini UNICERA’da tanıttı

Eczacıbaşı Yapı Ürünleri Grubu, yeni banyo ve karo ürünlerini 26. Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı UNICERA’da tanıttı

Eczacıbaşı Yapı Grubu, ürünlerini UNICERA’da tanıttı

27 Şubat 2014 / emlakwebtv
Eczacıbaşı Yapı Ürünleri Grubu, yeni banyo ve karo ürünlerini; seramik, inşaat ve yapı malzemeleri sektörünü bir araya getiren 26. Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı UNICERA’da tanıttı. Grup fuardaki 1.000 m2’lik standında; VitrA, Artema, Villeroy&Boch ve Burgbad markalarının 2014’teki yeniliklerini paylaştı. Banyo ürünlerine, bu yıl, su tasarruflu ürünler, yeni inovasyon ve tasarımlar damgasını vurdu. Şehir ve malzemelerden ilham alan karo koleksiyonu, banyo ve mutfakların dışında farklı mekanlardaki kullanımıyla dikkat çekti.

Klozet temizliğinde yeni dönem
VitrA’nın bu yıl en çok öne çıkan banyo ürünü, Rim-ex klozet oldu. Banyoların gizli detaylarından kontrol panelleri ise VitrA’nın Select serisiyle renkli bir dünya sunuyor. 2014’ün yenilikleri arasında yer alan VitrA Kaydırmaz ise tüketiciler tarafından mevcut küvet ya da duş teknelerine kolayca uygulanarak, kaydırmazlık özelliği kazandırıyor.

VitrA’dan karo ebadında devrim
VitrA, büyük ebatlı porselenin mucidi İtalyan Laminam firmasıyla güç birliği yaparak, 1000x3000 mm ebadında karoyu Türkiye’ye kazandırdı. Doğal taş, seramik, beton, metal ve ahşap yüzeyleri ile 5 ayrı dokuya sahip karolar, istenen ebatta kesilebiliyor.

Firma Bilgisi: Si Yapı