Edilcuoghi, çağdaş tasarımı; Milano koleksiyonu

İtalya’nın prestijli seramik markası Edilcuoghi, son çağdaş tasarım eğilimlerinin bir sonucu olan Milano koleksiyonu ile eşsiz banyo atmosferleri yaratıyor

Edilcuoghi, çağdaş tasarımı; Milano koleksiyonu

20 Haziran 2013 / emlakwebtv
Tarza bağlı olarak kişiselleştirilebilir, geniş çözümler sunan dekoratif seramikler üreten Edilcuoghi; geliştirilmiş dizaynı, biçimleri ve performansı sayesinde yalnızca ihtiyacı olan kullanıcıya değil, aynı zamanda tasarımcıya da özel ilham veren seramikleriyle tüm dünyada fark yaratıyor. İtalya’nın seramik üssü Sassuolo bölgesinde üretim yapan Edilcuoghi, dünyanın tarihi ve estetik açıdan öne çıkan sayılı kentlerinin belirgin mimari özelliklerini yansıttığı seramik koleksiyonları ile, kullanıcıların kendilerini özel hissetmelerini sağlıyor.

Milano koleksiyonu İtalyan dokunuşu ile evinize geliyor
Edilcuoghi, tasarımın başkenti Milano’dan esinlenerek, çağdaş tasarım eğilimleriyle yorumladığı Milano koleksiyonu ile, evinizde yeni İtalyan dokunuşunu yansıtıyor. Konut ve mimari uygulamalar için yüksek kaliteli seramikler üreten Edilcuoghi’nin, modern şehirli çizgileriyle göz kamaştıran Milano koleksiyonu, son derece minimal ve kişiye özel bir tarz sunuyor.

Doğal ve estetik seramiklerle banyoların havası değişiyor
Çağdaş iç mimariye sahip atmosferler yaratan Edilcuoghi, mekânların yüzeylerini, birbiriyle uyumlu, doğal ve estetik seramikleri ile dekore ediyor. Seramiklerinde buluşturduğu dengeli tonlar ile mükemmel bir uyum yakalayan Edilcuoghi, modern şehirli bir çizgiyi yansıtan Milano koleksiyonuyla banyolara zarif bir hava katıyor.

Seramik özgün renk tonlarıyla şekilleniyor
İleri teknoloji ürünü olan Milano koleksiyonu, çok özel niteliklere sahip, “Design Wood”, “Mud” ve “Tone” serilerinden oluşuyor. Tıpkı bir mimarın ya da genç bir moda tasarımcısının evini andıran atmosfer yaratan “Design Wood” serisi, sadece 3 veya 5 mm kalınlığındaki seramiğin ince detaylarını, özgün renk tonu ile şekillendiriyor.

Milano ambiyansı hakim renklerle mekânlara yansıyor
Şık ve dengeli tarzıyla göz kamaştıran “Mud” serisi; loft bir dairede, minimal, modern şehirli bir hava yaratıyor. Genel olarak bej tonunun hakimiyetinde olan Milano ambiyansı, zeminde renk dengesine uygun olarak seçilmiş gri tonun hakim olduğu full body porselenden oluşan “Mud” serisi ile mekânlara yansıyor.

Evrensel tonların uyumlu birlikteliği
Duvar için sunulan 9 mm kalınlığındaki full body porselenden oluşan “Tone” serisi ise, evrensel ve dengeli tonların klasik parçalarla uyumlu birlikteliği ile hayranlık uyandırıyor.

Dünyanın seçkin şehirlerindeki showroomlarının ardından tüm Edilcuoghi ürünleri Türkiye’de de Kale showroom’larında bulunuyor.

Firma Bilgisi: Koleksiyon