Edilcuoghi, New York atmosferini evinize getiriyor

İtalya’nın prestijli seramik markası Edilcuoghi, eşsiz ahşap görünümlü yer karoları ve duvar seramiklerini New York atmosferi ile evinize getiriyor

Edilcuoghi, New York atmosferini evinize getiriyor

16 Aralık 2013 / emlakwebtv
İtalya’nın seramik üssü Sassuolo bölgesinde üretim yapan Edilcuoghi, dünyanın tarihi ve estetik açıdan öne çıkan sayılı kentlerinin belirgin mimari özelliklerini yansıttığı seramik koleksiyonları ile, kullanıcıların kendilerini özel hissetmelerini sağlıyor.

Edilcuoghi, yer karoları ve duvar seramiklerinde İtalyan dokunuşunu yaşam alanlarına taşıyor
Edilcuoghi’nin New York koleksiyonu, tipik bir Soho dairesinin zarif, çağdaş tarzını yansıtan ve mekanlarda huzurlu bir ortam yaratan seramiklerden oluşuyor. Seramiklerinde buluşturduğu dengeli tonlar ile mükemmel bir uyum yakalayan Edilcuoghi, eşsiz ahşap görünümlü yer karoları ve duvar seramiklerini yeni İtalyan dokunuşuyla yaşam alanlarına taşıyor.

Çağdaş iç mimariye sahip atmosferler yaratan Edilcuoghi, mekânların yüzeylerini, birbiriyle uyumlu, doğal ve estetik New York koleksiyonu ile dekore ediyor. İleri teknoloji ürünü olan koleksiyon; ürün gamında bulunan, sadece 3 veya 5 mm kalınlığındaki, esneyebilir duvar seramiğini de, kusursuz renk uyum dengesi oluşturarak yer seramiği ile buluşturuyor.

Edilcuoghi ürünleri Türkiye’de Kale showroom’larında
Tarza bağlı olarak kişiselleştirilebilir alanlar yaratmaya olanak sağlayan seramikleri ile Edilcuoghi; geliştirilmiş dizaynı, biçimleri ve performansı sayesinde yalnızca ihtiyacı olan kullanıcıya değil, aynı zamanda mimarlara da özel ilham veren seramikleriyle tüm dünyada fark yaratıyor. Dünyanın seçkin şehirlerindeki showroomlarının ardından tüm Edilcuoghi ürünleri Türkiye’de de Kale showroom’larında bulunuyor.