Efedra Çekmeköy ödeme planı

ARY Yapı Efedra Çekmeköy projesi ile ilgili tüm detaylara haberimiz detayında ulaşabilirsiniz

Efedra Çekmeköy ödeme planı

Efedra Çekmeköy ARY Yapı tarafından inşa ediliyor. Efedra Çekmeköy projesinde toplam 92 adet daire bulunuyor. Efedra Çekmeköy satılık daireler 1+1, 2+1, 3+1 şeklinde tasarlanıyor. Efedra Çekmeköy konut sahibi olmak isteyenlere birçok sosyal donatı imkanı da sağlıyor. Özellikleriyle dikkat çeken Efedra Çekmeköy’de dinlenme alanları, sosyal tesisler, sauna, buhar banyosu, fitness center, açık yüzme havuzu imkanları sunuluyor. Bunların dışında Efedra Çekmeköy projesinde basketbol sahası ve kafeterya da bulunuyor.

Efedra Çekmeköy projesi butik konsepti, bahçeli ve balkonlu daire seçenekleriyle dikkat çekiyor. Taşdelen metro istasyonuna yürüyüş mesafesinde bulunuyor. Efedra Çekmeköy satılık daire özellikleri arasında da ankastre beyaz eşya, balkon, ısı pay ölçer ve merkezi ısıtma sistemi bulunuyor. Bunların dışında Efedra Çekmeköy’den konut sahibi olanlar asansör, su deposu, jeneratör ve hidrofordan fayda sağlayabiliyor.

Efedra Çekmeköy inşaat çalışmalarında yalıtım yönetmeliği ve deprem yönetmeliğine uygun bir çalışma yapılıyor.

Efedra Çekmeköy teslim tarihi
ARY Yapı tarafından inşa edilen Efedra Çekmeköy teslimlerinin 20 ay sonra yapılması planlanıyor.

Efedra Çekmeköy fiyatları
3 bloktan meydana gelen Efedra Çekmeköy fiyatları metrekare bazında 3 bin 600 TL’den başlıyor. Efedra Çekmeköy satılık daire fiyatları ise 260 bin TL’den başlıyor. Efedra Çekmeköy fiyat listesinde maksimum fiyat olarak da 490 bin TL veriliyor. Efedra Çekmeköy fiyat listesi şöyle:

1+1: 260.000 - 290.000 TL
2+1: 280.000 - 415.000 TL
3+1: 450.000 - 490.000 TL

Efedra Çekmeköy ödeme planı
92 adet daireden meydana gelen Efedra Çekmeköy ödemeleri kişiye özel bir şekilde tasarlanıyor. Efedra Çekmeköy ödeme planı kapsamında firma bünyesinde 36 ay vade imkanı sağlanıyor ve bu vadelerde sıfır faiz kullanılıyor. Ayrıca Efedra Çekmeköy peşin ödemelerde yüzde 10 indirim imkanı sağlıyor.

Efedra Çekmeköy nerede?
İstanbul Anadolu Yakasında yer alan Efedra Çekmeköy’de konumlandırılıyor.

Efedra Çekmeköy nasıl gidilir?
Marmaraya 7 dakika mesafede yer alan ARY Yapı Efedra projesi Boğaziçi Köprüsü'ne 13 dakika, FSM Köprüsü'ne 23 dakika, 3. köprü gişelerine 3 dakika, Viaport AVM'ye 15 dakika, Sabiha Gökçen Havalimanı'na 17 dakika, Şehir hastanesine 3 dakika.

Efedra Çekmeköy iletişim bilgileri
Tel: 444 72 79

Proje Bilgisi: Köy