Eflin Park Tuzla teslimleri Mart 2017'de!

Hak Yapı güvencesi ile Tuzla'da yükselen Eflin Park Tuzla teslimleri Mart 2017'de başlayacak

Eflin Park Tuzla teslimleri Mart 2017'de!

Hak Yapı güvencesi ile Tuzla'da yükselen Eflin Park Tuzla teslimleri Mart 2017'de başlayacak. Anadolu Yakası'nın değerlenen bölgelerinden biri olan Tuzla'da yer alacak olan proje İstasyon Mahallesi'nde yükseliyor. Butik Konsepti ile dikkat çeken Eflin Park projesi, alışveriş merkezleri, marina ve Havaray'a kolay ulaşımın sağlanacağı bir bölgede yer alıyor. 

4 bin metrekarelik arsa alanı üzerinde inşa edilen Eflin Park projesi 2+1 ve 3+1 tipinde 54 adet daireden meydana geliyor. Projede daire alanları ise 90 metrekare ile 140 metrekare arasında değişiyor. 6 katlı olarak tasarlanan 3 bloktan oluşacak Eflin Park projesinde 2+1 daire alanları 63 metrekare ile 73 metrekare arasında, 3+1 daire alanları ise 106 metrekare olarak tasarlanıyor. 

Eflin Park Tuzla teslimleri Mart 2017'de!

2017 yılının Mart ayında teslim edilmesi planlanan Eflin Park Tuzla projesinin sakinlerine sunduğu sosyal olanaklar arasında; basketbol sahası, çocuk oyun alanları, güvenlik, kamelya, kameralı güvenlik, kapalı otopark ve kapalı yüzme havuzu bulunuyor. Projede daireler ise ankastre beyaz eşya ürünler ile teslim ediliyor.

Eflin Park Tuzla fiyatları 368 bin TL'den başlayıp 660 bin TL'ye kadar yükseliyor. Projede yüzde 30 peşinatla Şubat 2017'ye kadar vade farksız taksit yapılabiliyor. Teslimde ise kalan konut bedeli için banka kredisi kullanılıyor. Eflin Park projesi tamamlandığında kiralık daire fiyatlarının bin TL'den başlaması bekleniyor. 

Eflin Park Tuzla teslimleri Mart 2017'de!

Firma Bilgisi: Hak Yapı
Proje Bilgisi: Eflin Park