Egal İstanbul Projesi!

Egal İstanbul Projesi, Egal İnşaat imzası ile İstanbul Ataşehir'de hayata geçiriliyor

Egal İstanbul Projesi!

Egal İstanbul Projesi, Egal İnşaat imzası ile İstanbul Ataşehir'de hayata geçiriliyor. Ataşehir Esatpaşa'da yükselen proje geniş dairelere ve 700 metrekarelik sosyal alana sahip. Karmaşadan uzak bir yaşam sunan Egal İstanbul projesi Anadolu Yakası'nın merkezinde yer alıyor. 5 bin 77 metrekarelik alan üzerinde kurulan Ataşehir Egal İstanbul, 5 blokta 162 adet konuutan oluşuyır. 2+1 ve 3+1 tipinde alanları 102 metrekare ile 135 metrekare arasında değişen dairelerin bulunduğu proje 12 bin metrekare satılabilir alana sahip. 

 

Egal İstanbul Projesi!

 

Satışları başlayan Egal İstanbul projesinde, Nisan ayı boyunca liste fiyatları üzerinde yüzde 5 lansman indirimi fırsatı sunuluyor. Egal İstanbul fiyatları 510 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Projenin ödeme koşullarına göre ister yüzde 25 peşinat, yüzde 75 banka kredisi, isterseniz yüzde 25 peşinat sonrasında yüzde 25 konut bedeli 24 ay vade farksız taksitlendiriliyor. Yüzde 50'lik konut bedeli ödemesi ise teslimde yapılıyor. 

 

Egal İstanbul Projesi!

 

Egal İstanbul projesinin ev sahiplerine sunduğu imkanlar ise şöyle; çocuk oyun alanları, fitness merkezi, güvenlik, kameralı güvenlik, kapalı otopark, süs havuzu, şelale ve yürüyüş parkuru. Projede daireler ankastre beyaz eşya ürünler ile donatılıyor. Yatırım için oldukça ideal olan Ataşehir Egal İstanbul dairelerinin en düşük yüzde 35 oranında prim yapması bekleniyor. Sosyal alanları ile dikkat çeken Egal İstanbul teslimlerinin 2018 yılı Eylül ayında yapılması planlanıyor. Egal İstanbul Egal İnşaat imzası taşıyor. 

"Egal İstanbul Projesi!" Başlıklı Haberin Galerisi

Egal İstanbul Projesi!

Egal İstanbul Projesi!

Egal İstanbul Projesi!

Egal İstanbul Projesi!

Firma Bilgisi: Egal İnşaat
Proje Bilgisi: Egal İstanbul