Ege Birlik ile Projebeyaz işbirliğine gitti

Özel yazlık konut projeleri alanında çalışan Ege Birlik İnşaat, yeni projesi Garden Villas için Projebeyaz Danışmanlık şirketi ile işbirliğine gittiğini duyurdu

Ege Birlik ile Projebeyaz işbirliğine gitti

27 Mayıs 2014/Emlakwebtv
Kuşadası Davutlar'da inşaatı süren Garden Villas projesi için Ege Birlik İnşaat ve Projebeyaz Danışmanlık işbirliği anlaşması imzaladı. Projenin yurt içi ve yurt dışı satış ve stratejik planlama süreçleri Projebeyaz Danışmanlık tarafından yürütülecek.

Her villanın havuz ve doğa manzarasına sahip olduğu Garden Villas’taki iki katlı villalar Adnan Menderes Havalimanı’na 45-50, İzmir'e 60, Bodrum'a ise 90 dk mesafede konumlanıyor. Garden Villas, ayrıca Efes Antik Kenti, Meryem Ana Kilisesi ve Priene Antik Yunan şehri gibi tarihi mekanlara yakınlığıyla da dikkat çekiyor.

Ağırlıklı olarak özel yazlık konut projeleri geliştirerek, inşaatını üstlenen Ege Birlik’in bugüne kadar bölgedeki birçok projede imzası bulunuyor. Şirket, 2010 yaz sezonunda üst düzey güvenlikli, sosyal donatıları zengin, delux yazlık site projesi Ege Birlik Siteleri-1’in ardından 2012’de de Kuşadası-Davutlar bölgesindeki yine delux nitelikteki Ege Birlik Siteleri-2 projesini tamamladı. Bu projelerin devamı niteliğindeki, Ege Birlik Siteleri-3 de beğeniye sunuldu. Bugüne kadar Ege Bölgesi’nde yoğunlaşan Ege Birlik'in planları arasında, Türkiye’nin marka şehri İstanbul’da  yatırıma gitmek de bulunuyor.

Projebeyaz Yönetim Kurulu Başkanı Murat Uzun,Garden Villas’ın da oldukça cazip özelliklere sahip olduğunu belirterek: "Orada dünya görüşü aynı olan insanların bir arada yaşadığı, çocukları ve aileleriyle güven ve huzur içerisinde yaşayabilecekleri bir alan sunuyoruz. Mavi ile yeşilin buluştuğu, oksijen zengini bu bölgede inanılmaz uygun fiyatlarla herkesi yazlık konut sahibi yapmayı amaçlıyoruz” dedi.

Projebeyaz markası ile yaptıkları işbirliği hakkında değerlendirmelerde bulunan Ege Birlik İnşaat’ın sahibi Ercan Karadoğan ise şunları söyledi: “Geçtiğimiz aylarda katıldığı yurt dışı fuarları ile mevcut ilişkilerini güçlendiren ve yeni bağlantılarla ülkemize dönen Projebeyaz’ın Garden Villas Projesi’ni yurt içinde olduğu gibi yabancı yatırımcılar nezdinde de en iyi şekilde temsil edeceğine inanıyoruz. Bireysel yatırımcılardan emlak acentelerine kadar pek çok bağlantı kanalına sahip ve yurt dışı satış alanında deneyimli Projebeyaz markasıyla çalışmaktan büyük memnuniyet duyuyoruz.”