Ege Koop Projeleri!

Ege Koop Projeleri çalışmaları büyük hızla devam ediyor. Projelerdeki fiyatlar ise konut sahibi olmak isteyenlere indirimli bir şekilde sunuluyor

Ege Koop Projeleri!

Ege Koop bu zamana kadar birçok proje geliştirdi. Kentsel Dönüşüm Projelerinde İzmir ve çevresinin Avrupa standartlarında yerleşim alanlarına dönüşmesini sağlayan Ege Koop Genel Başkanı Hüseyin Aslan’dır.

Ege Koop Yönetim Kurulu
Ege Koop Genel Başkanı Hüseyin Aslan
Ege Koop Başkan Yardımcısı Ayşe Doğrusöz
Muhasip Üye Nezih Yalman
Yönetim Kurulu Üyesi Sadi Geçim

Ege Koop Projeleri!

 

Ege Koop Projeleri!

 

1.Gedizkent 2
Menemen’inin merkezi ve İzban istasyonuna 5 dakika yakınlıkta Atatürk Mahallesi’nde yer
alan Ege-Koop Gedizkent 2; Spor tesisleri, yüzme havuzu, basketbol sahası, çocuk oyun alanları, hobi ve oyun odaları, otoparklardan meydana geliyor. Gedizkent 2 projesinin 1’nci etabında toplam 190 konut yer alıyor. Projede 2+1 ve 3+1 daire tipleri bulunuyor.

 

Ege Koop Projeleri!

 

2.Smyran Evleri
80 bin metrekare alan üzerinde yer alan Smyran Evleri 16 farklı bloktan oluşuyor. 640 adet konutun yer aldığı Smyran Evleri satılık daire büyüklükleri 138 metrekare ile 183 metrekare arasında değişiyor. Smyran Evleri 7-15-17 katlı olarak tasarlanıyor.

 

Ege Koop Projeleri!

 

3.Villakent
Villakent, Menemen’in Seyrek Beldesi’nde 2 milyon metrekare alanda inşa ediliyor. 22 farklı tipte dairenin yer aldığı Villakent’te 1.000 adet villa yer alıyor. Villakent arsa fiyatları son güncellemeler göre 53 bin 480 TL2den başlıyor.

 

Ege Koop Projeleri!

 

4.Aliağa Evleri
16 ayrı bloktan oluşan Aliağa Evleri’nde 640 adet daire yer alıyor. Aliağa Evleri büyüklükleri 138 metrekareden başlıyor. Aliağa Evleri 80 bin metrekare alan üzerinde inşa ediliyor. Aliağa Evleri kat yükseklikleri ise 7-15-17 olarak hayata geçiriliyor.

 

Ege Koop Projeleri!

 

5.Dört Mevsim Konakları
Dört Mevsim Konakları’nda 5 farklı tipte konak tipi bulunuyor. Bunlar; Zeytin Konakları, Çamlı Konakları, Deniz Konakları, Güneş Konakları, Yağmur Konakları. 8 Adet konut adasından oluşan ve 2 etapta, toplam 136 konağın yer aldığı 130 dönümlük proje alanımızın 101 dönümü yeşil alan olarak ayrılıyor.

 

Ege Koop Projeleri!

 

6.Keyifli Yaşam Evleri
Keyifli Yaşam Evleri 184 adet konuttan meydana geliyor. İki katlı olarak tasarlanan Keyifli Yaşam Konakları 22 tip farklı tipte daireden oluşuyor. Menemen-Seyrek’te 400-1200 m2 net  parsellerde yer alan Keyifli Yaşam Evleri, Villakent ile komşu konumda yükseliyor.

 

Ege Koop Projeleri!

 

7.Yirmibeşinci Yıl Konutları
25. Yıl Konutları’nda 13 blok yer alıyor. A tipi daireler 7 kattan oluşuyor, B tiplerinde ise kat sayısı 5 olarak belirlendi. 25. Yıl Konutları 2+1, 3+1, 3+1 Soyunma Odalı veya 4+1, 2+1 Dubleks ve 3+1 Çatı Dubleks daireler yer alıyor.

 

Firma Bilgisi: Ege-koop