Ege Park Çanakkale'de fiyatlar 95 bin TL!

Ege Park Çanakkale'de fiyatlar 95 bin TL ile 202 bin TL arasında değişiyor

Ege Park Çanakkale'de fiyatlar 95 bin TL!

Ege Park Çanakkale projesi Karel İnşaat - BECT Trend İnşaat tarafından hayata geçiriliyor.  Çanakkale’nin öğrenci potansiyelini göz önünde tutan bu iki firma, bu yüzden Ege Park Çanakkale’de 1+1 ve 2+1 daire tiplerine yer veriliyor. Nisan 2017 tarihinde teslim edilmesi planlanan Ege Park Çanakkale Evleri’nin büyüklükleri de 54 metrekareden başlıyor.

7 bin 600 konuttan meydana gelen Ege Park Çanakkale 3 blok şeklinde tasarlanıyor. Ege Park Çanakkale’de spor alanları, çocuk oyun alanları, kafe, güvenlik, otopark, asansör, merkezi ısıtma, ısı pay ölçer ve balkon bulunuyor.

Ege Park Çanakkale ödeme planı kapsamında da yüzde 30 peşinat ve banka kredisi ya da firma bünyesinde taksit imkanı yer alıyor. Ege Park Çanakkale satılık daire fiyatları da 95 bin TL ile 202 bin TL arasında değişiyor. Ege Park Çanakkale kiralık daire fiyatlarının da 600 TL’den başlaması öngörülüyor.

İsmetpaşa Mahallesinde yer alan Ege Park Çanakkale Merkez’de inşa ediliyor. Ege Park Çanakkale satış ofisine 0 286 263 10 04 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Ege Park Çanakkale Adres Bilgileri: İsmetpaşa Mah. Cengizhan Sok. Merkez/Çanakkale

Firma Bilgisi: Karel Inşaat - Bect Trend Inşaat
Proje Bilgisi: Ege Park Çanakkale