Ege Perla adres bilgileri

İzmir Ege Perla projesi satış ofisi İslam Kerimov Caddesi üzerinde yer alıyor

Ege Perla adres bilgileri

İzmir’de yer alan Ege Perla projesi İş GYO tarafından hayata geçiriliyor. 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 dairelerden meydana gelen Ege Perla 25 bin metrekare alan üzerinde yükseliyor. Ege Perla İzmir projesi 111 adet daire ve 65 adet ofisten oluşuyor. Ege Perla teslim tarihi olarak 2015 yılı verilirken, 2 blok şeklinde inşa edilen Ege Perla projesinin bloklarından biri 29 diğeri de 46 katlı olarak yükseliyor. Ege Perla satılık daire büyüklükleri ise 83 metrekare ile 274 metrekare arasında değişiyor.

Ege Perla projesi konut ve home ofis şeklinde tasarlanan bir karma proje olup, 25 bin metrekare kiralanabilir alana sahiptir. Özellikleriyle dikkat çeken Ege Perla satılık daire sahiplerine kapalı yüzme havuzu, sağlıklı bir yaşamın anahtarı fitness center, SPA alanı ve rezidans kulesinin en üst katında yer alan, her mevsim eşsiz körfez manzarası eşliğinde keyifle vakit geçirebileceğiniz açık ve kapalı alana sahip Lounge gibi imkanlar sunuyor.

Ege Perla nerede?
Mimar Emre Arolat tarafından tasarlanan Ege Perla İzmir Bayraklı’da konumlandırılıyor. İş GYO tarafından inşa edilen Ege Perla adres bilgileri şöyle: İslam Kerimov Caddesi Sunucu Plaza B Blok :Kat: 16 Konak İzmir

Ege Perla iletişim bilgileri
Telefon: 444 74 96
Web Adresi: www.egeperla.com.tr

 

Proje Bilgisi: Ege Perla