Ege Perla İzmir Evleri son durum

Ege Perla İzmir Evleri’nde 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 daire tipleri bulunuyor. Ege Perla İzmir Evleri son durum detaylarına haberimizden ulaşabilirsiniz

Ege Perla İzmir Evleri son durum

Ege Perla İzmir Evleri’nde 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 daire tipleri bulunuyor. Ege Perla İzmir Evleri İş GYO tarafından hayata geçiriliyor. Ege Perla İzmir Evleri’nde 111 adet daire ve 65 adet ofis bulunuyor.

Ege Perla İzmir Evleri teslim tarihi
Ege Perla İzmir Evleri teslim tarihi olarak bu yıl veriliyor.

Ege Perla İzmir Evleri özellikleri
Ege Perla İzmir Evleri 2 blok şeklinde inşa ediliyor. Ege Perla İzmir Evleri bloklarından biri 29 diğeri de 46 katlı olarak tasarlanıyor. 25 bin metrekare kiralanabilir alana sahip olan Ege Perla İzmir Evleri satılık daire büyüklükleri ise 83 metrekare ile 274 metrekare arasında değişiyor.

Ege Perla İzmir Evleri’nde kapalı yüzme havuzu, sağlıklı bir yaşamın anahtarı fitness center, SPA alanı ve rezidans kulesinin en üst katında yer alan, her mevsim eşsiz körfez manzarası eşliğinde keyifle vakit geçirebileceğiniz açık ve kapalı alana sahip Lounge gibi hizmetler bulunuyor.

Ege Perla İzmir Evleri son durum
170 milyon dolar yatırım değeri olan Ege Perla İzmir Evleri’nin kaba inşaatının yüzde 87’si tamamlandı. İş GYO, gelecekteki değer artışlarından faydalanmak üzere yatırım amaçlı olarak 32 adet üniteyi portföyünde tutma kararı aldı.

Ege Perla İzmir Evleri nerede?
Mimar Emre Arolat tarafından tasarlanan Ege Perla İzmir Bayraklı’da konumlandırılıyor. İş GYO tarafından inşa edilen Ege Perla adres bilgileri şöyle: İslam Kerimov Caddesi Sunucu Plaza B Blok :Kat: 16 Konak İzmir

Ege Perla İzmir Evleri iletişim bilgileri
Telefon: 444 74 96 
Web Adresi: www.egeperla.com.tr

Proje Bilgisi: Ege Perla