Ege PERLA'nın yüzde 70'i satıldı

170 milyon dolar yatırım değeri olan İş GYO'nun Ege PERLA projesinde yüzde 70 'lik satış gerçekleşti

Ege PERLA'nın yüzde 70'i satıldı

170 milyon dolar yatırım değeri olan İş GYO'nun Ege PERLA projesinde yüzde 70 'lik satış gerçekleşti. 

İş GYO'nun Ege Perla projesi hızla ilerliyor
İş GYO, İzmir'in sahip olduğu potansiyele inanarak başlattığı 170 milyon dolar yatırım değerli Ege Perla projesinde hızla ilerlemeye devam ediyor.  

İş GYO'nun doğru yatırım potansiyellerini değerlendirerek başlattığı karlı projeleri arasında yer alması beklenen Ege Perla'nın lokasyonu olan İzmir ayrıca Washington merkezli düşünce kuruluşu Brookings Institution ve JPMorgan tarafından yapılan sıralamada dünyanın ekonomik anlamda en iyi performans gösteren 300 şehri arasında 2. sırada yer aldı. Kişi başı gelir artışı yüzde 2, istihdam artışı ise yüzde 6,6 olan İzmir'in bu yüksek performansı Ege Perla'yı daha da ayrıcalıklı bir konuma yükseltiyor.

Çağdaş insana ve çağdaş kentlere yaraşır mekanlar oluşturma misyonuyla yürüyen İş GYO Ege Perla projesi için, büyük bir gelişim potansiyeline sahip ve kentsel dönüşüm kapsamında pek çok yatırımla yepyeni bir dönemin başladığı İzmir'i seçerek vizyoner duruşunu pekiştirdi.

Ege Perla AVM
Aralık 2015'te bitirilmesi hedeflenen Ege Perla projesinin yüzde 70'lik bölümü satıldı. Satılan ünitelerden, A Kulede yer alan 2+1 Plus daire tipleri, B Kulede ise E ve C ofisleri tükendi. Ege Perla'da yer alacak AVM'nin marka karması için de çalışmalar başladı. Projede İzmir ve İzmirlilerin ihtiyaç ve beklentileri üzerine eğilerek bir kiracı karması ve konsept oluşturulması planlanıyor. Ege Perla projesinde m2 fiyatları konutlarda yaklaşık olarak 3.124$, ofislerde ise 3.756$ şeklinde.

 İş GYO'nun Ege PERLA projesinin tasarım, mühendislik, denetim ve yapım hizmetleri ülkenin önde gelen firmalarının katkılarıyla yürütülüyor. Ege PERLA'da, yapı gruplarının yükselerek projenin fiziksel olarak daha fazla görünür hale geldiği bu günlerde, yatırımcı ilgisinin de artması bekleniyor.

Proje Bilgisi: Ege Perla