Ege Perla

İş GYO projesi olan Ege Perla İzmir Bayraklı'da 309 bin dolardan başlayan fiyatlarla satışlarına devam ediyor

Ege Perla

Ege Perla İzmir Bayraklı’da İş GYO tarafından inşa ediliyor. 25 bin metrekare alan üzerinde yer alan Ege Perla projesinde 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 daireler yer alıyor. Toplam 111 adet daire ve 65 adet ofisin bulunduğu Ege Perla 2 blok şeklinde tasarlanıyor. Bloklardan biri 29 bir diğeri ise 46 katlı olan Ege Perla İzmir Evleri teslim tarihi olarak 2015 yılı veriliyor. Ege Perla satılık daire büyüklükleri de 83 metrekare ile 274 metrekare arasında değişiyor.

Mimar Emre Arolat tarafından mimari tasarımları gerçekleştirilen Ege Perla özellikleri arasında kapalı yüzme havuzu, sağlıklı bir yaşamın anahtarı fitness center, SPA alanı ve rezidans kulesinin en üst katında yer alan, her mevsim eşsiz körfez manzarası eşliğinde keyifle vakit geçirebileceğiniz açık ve kapalı alana sahip Lounge bulunuyor.

Yaklaşık 25.000 metrekare kiralanabilir alana sahip alışveriş merkezi ve körfez manzaralı konut ve home-ofisten oluşan karma projenin temel ve gerekli zemin çalışmaları tamamlandıktan sonra üst yapı inşaatındaki çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor.

Ege Perla teslim tarihi
İş GYO tarafından inşa edilen Ege Perla’da satışların büyük bir kısmı tamamlanmış olup, Ege Perla teslimlerinin 2015 yılında yapılması öngörülüyor.

Ege Perla özellikleri
-Yüzme havuzu,
-Fitness center,

Ege Perla fiyatları ve ödeme planı
Ege Perla fiyat listesi Ege Perla satış ofisinden öğrenilmekte olup, Ege Perla fiyatları 309 bin dolardan başlıyor. Ege Perla satılık ofis fiyatları ise 348 bin dolardan başlıyor. Ege Perla ödeme planı detayları satış ofisi tarafından veriliyor.

Ege Perla nerede?
Ege Perla İzmir Bayraklı’da İş GYO tarafından konumlandırılıyor.

Ege Perla adres bilgileri: İslam Kerimov Caddesi Sunucu Plaza B Blok Kat:16 Konak / İzmir

Ege Perla iletişim bilgileri
Telefon: 444 74 96
Web Adresi: www.egeperla.com.tr

Proje Bilgisi: Ege Perla