Ege Perla'da yaşam 6 Eylül'de başlıyor

İş GYO güvencesiyle hayata geçirilen Ege Perla'da yaşam 6 Eylül'den itibaren başlıyor

Ege Perla'da yaşam 6 Eylül'de başlıyor

İzmir Körfezi'nde, İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı imzasıyla hayata geçirilen Ege Perla projesinde geri sayım başladı. Hayatın 6 Eylül'den itibarın başlayacağı proje mimar Emre Arolat'ın imzasını taşıyor. 

İzmir Körfezi'nde 490 milyon TL'lik yatırım: Ege Perla

İş GYO, İzmir Körfezi'nin en özel lokasyonlarından biri üzerinde inşa edilen Ege Perla'da teslime hazırlanıyor. 81 bin metrekarelik bir alan üzerinde ve 100'e yakın markayı bünyesinde toplayan proje 490 milyon TL'ye mal oldu. Projenin yönetimi Kanyon Yönetim tarafından üstlenilecek. Ofis, konut ve alışveriş merkezinden oluşan karma nitelikli Ege Perla, yalnızca alışveriş için değil, farklı sosyal ihtiyaçlara yönelik olanaklarıyla da dikkat çekiyor. Proje bünyesinde yer alan markalar, yeme içme, moda, giyim gibi farklı alanlardaki ihtiyaçların tek merkezden karşılanmasına olanak tanıyacak. 

 

Ege Perla'da yaşam 6 Eylül'de başlıyor

Ege Perla'da yaşam 6 Eylül'de başlıyor

 

Yılda 6.5 milyon misafir hedefi

Dünyaca ünlü markaları bünyesinde barındıracak bir merkez haline gelmesi beklenen Ege Perla, yılda 6.5 milyon misafiri ağırlamaya hazırlanıyor. Proje, 16 bin metrekarelik kıyı bandı düzenlemesi sonrasında kent parkı haline getirilen alan üzerindeki bin metrekarelik çocuk alanıyla da kamuya açık hale getirilecek. 6 Eylül Çarşamba günü kapılarını açmaya hazırlanan Ege Perla, bünyesinde yer alacak markalardan bazıları şöyle:Big Chefs, Hayal Kahvesi, JO Kohen’in işletmeciliğinde Kat2 sokak lezzetleri, Murano’s Italian Kitchen, Vakko Patisserie, Gap Kids,  Koton, Mark&Spencer, Mavi, Mudo Concept&Collection, D&R, E- Bebek, Macfit, Paşabahçe...

Misafirlerin tüm ihtiyaçları düşünüldü

Yalnızca bir konut projesi olarak değiş iş ve alışveriş aktivitesi için de önemli bir merkez olarak tasarlanan Ege Perla, her yaştan misafirin iyi vakit geçirmesi için tasarlanan birimleriyle dikkat çekiyor. Proje bünyesinde Playtown, Play Zone ve Sports Cafe, 956 araç kapasiteli otoparkı, spor merkezi ve sinema salonu da yer alacak. 

 

Firma Bilgisi: Iş Gyo
Proje Bilgisi: Ege Perla