Ege Seramik 2014 hedefleri ve planlarını paylaştı

Antalya’da Türkiye genelindeki yetkili satıcıları ile bir araya gelen Ege Seramik, 2014 hedef ve planlarını bayilerine aktardı

Ege Seramik 2014 hedefleri ve planlarını paylaştı

21 Şubat 2014 / emlakwebtv
Ege Seramik'ten yapılan açıklamaya göre, her yıl olduğu gibi bu yılda Türkiye genelindeki yetkili satıcıları ile bir araya gelen Ege Seramik, 2014 hedef ve planlarını bayilerine aktardı. Toplantıda ayrıca 2013 yılında gerçekleştirilen projeler yetkili satıcılarla paylaşıldı.

Ege Seramik, 2013 yılı içerisinde Avrupa, Amerika ve Türkiye’deki önemli fuarlara katılım gösteren Ege Seramik, yeni serilerini yıl içerisinde takipçileriyle paylaştı.

Polat: “2014 yılında çok çalışıp tüm hedeflere ulaşılacak”
Toplantıda konuşan Ege Seramik AŞ Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Polat, Ege Seramik olarak büyümeye devam ettiklerini belirterek, yaptıkları yatırımlarla ürün yelpazesini genişletip hizmet kalitesini artırmaya devam edeceklerini ve 2014 yılında çok çalışıp tüm hedeflerine ulaşacaklarını bildirdi.

Ege Seramik Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Bülent Zıhnalı da Ege Seramik ve Ege Vitrifiye stratejik politikalarına değinerek, innovasyon, sürdürebilir büyüme ve kazan kazan politikalarını sürdüreceklerini belirtti.

2013 yılında Türkiye genelinde dereceye girenlere ödülleri verildi
Toplantıda 2013 yılında Türkiye genelinde dereceye girenlere ödülleri verildi. Ege Seramik ve Ege Vitrifiye 2013 Türkiye birincilik ödülünü Mehmet Ceylan Yapı Malzemeleri alırken, Ege Seramik ikincilik ödülünü Temka Yapı Malzemeleri, üçüncülük ödülünü ise Te-Maser Yapı Malzemeleri aldı.

Ege Vitrifiye ikincilik ödülünü Meskar Yapı Malzemeleri, üçüncülük ödülünü ise M.R.H Gençler İnşaat aldı. Toplantıda bayilere ödüllerini Ege Seramik Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Polat, Ege Seramik Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Bülent Zıhnalı, Ege Seramik Genel Müdürü Göksen Yedigüller, Ege Seramik Fabrika Müdürü Mehmet Çifçi ve Ege Seramik Satış Müdürü Mustafa Akbacı takdim etti. Toplantıda ayrıca Türkiye çapındaki 14 bölgenin ciro birincisi olan yetkili satıcılarına da ödülleri verildi.