Ege Vitrifiye, Cersaie Fuar’ında yeni serilerini tanıttı

Ege Vitrifiye, yenilikçi, dinamik ve estetik çizgilere sahip yeni serilerini 23-27 Eylül 2013 tarihleri arasında İtalya’nın Bologna kentinde düzenlenen Cersaie Fuar’ında tanıttı

Ege Vitrifiye, Cersaie Fuar’ında yeni serilerini tanıttı

03 Ekim 2013 / emlakwebtv
Seramik Sağlık Gereçleri sektöründe, ileri teknolojisi ile öne çıkan Ege Vitrifiye, Sura, Arna, Nysa, Didyma, Dropia, Lagina ve Olympos serilerini Salon 30 Stand A-36’da ziyaretçilerin beğenisine sundu.

Banyolarda yenilikçi ve estetik çözümler sunmayı hedefleyen Ege Vitrifiye, yeni serileri ile profesyonellerin ve katılımcıların beğenisini kazandı.

Sura;fFarkındalık yaratan tasarımı ile kuralları değiştiriyor
Bakış açısına göre farklı algılar yaratan tasarımı, geniş mekânlarda kullanıma uygun monoblok lavabosu, asma klozet ve mobilya uyumlu lavaboları ile Sura takım, banyonuzu alışıla gelmiş kuralların dışına çıkarıyor. Sura’nın doğallık ile farkındalığı bütünleştiren tasarımı ise banyolarınızdaki kuralları değiştiriyor.

Arna; doğallığı banyonuza taşıyor
2 tip çanak lavabosu, asma klozeti ve duvara tam dayalı klozetten oluşan parçaların yanı sıra banyonuzdaki ihtiyaca yönelik farklı seçeneklere sahip Arna takımın doğal formu, banyonuzun atmosferini değiştiriyor. Gizli montaj özelliği sayesinde banyonuzda estetik bir görünüm yakalamanızı sağlayan Arna’nın kolay takılıp çıkarılabilen klozet kapağı ise hijyenik olma özelliği ile ön plana çıkıyor.

Nysa; yuvarlatılmış köşeli hatları ile arzuladığınız sadeliği yakalayın
Mobilya dolabı ile uyumlu batarya deliksiz ve yine mobilya dolabı ile uyumlu duvara monte edilebilen batarya delikli çanak lavabosu bulunan Nysa takımın yuvarlatılmış köşeli hattı, banyonuzdaki modern çizgiyi tamamlıyor. Ayrıca, gizli montajın yanı sıra kolay takılıp çıkarılabilen ve yavaş kapanan klozet kapağı ise beklediğiniz konforu sağlıyor.