Ege Yakası adres bilgileri!

Ege Yakası Halkalı Atakent'te konumlandırılıyor

Ege Yakası adres bilgileri!

500 adet konutun yer aldığı Ege Yakası’nda Karşıyaka Rezidans, Assos Evleri, Alaçatı Evleri, Foça Evleri ve Cunda Evleri bulunuyor. 2+1 konut tiplerinden başlayan Ege Yakası’nda villalar da bulunuyor. Eviya Gayrimenkul projesi olan Ege Yakası Atakent satılık daire büyüklükleri 99 metrekareden başlıyor. 85 bin 240 metrekare alan üzerinde konumlandırılan Ege Yakası Evleri’nde yüzme havuzu, sauna, buhar odası, yürüyüş yolları, oyun alanları, otopark, spor alanları ve fitness center gibi imkanlar konut alıcılarına sunuluyor.

Ege Yakası nerede?
İstanbul Avrupa yakasında Eviya Gayrimenkul tarafından inşa edilen Ege Yakası Evleri, Küçükçekmeye bağlı Halkalı’da Atakent Mahallesi’nde yer alıyor.

Avrupa yakasının parlayan yıldızı Halkalı Atakent bölgesinde yer alan Ege Yakası, 3. havalimanı ve 3. köprü bağlantı yollarına yakın konumda bulunuyor. Marmaray Halkalı Durağı, Ankara-İstanbul hızlı tren projesinin son durağı olması nedeniyle şehirlerarası ulaşımda kolaylık sağlayacak olup, merkezi lokasyonu ile dikkat çekiyor.

Ege Yakası adres bilgileri: Atakent Mahallesi 4 no.lu Cadde Halkalı / Küçükçekmece/ İSTANBUL

Ege Yakası satıl ofisi iletişim bilgileri
Telefon: 0212 693 13 13
Web adresi: www.eviya.com.tr

Ege Yakası projesinin gelişmelerini www.emlakwebtv.com adresinden takip edebilirsiniz.

Proje Bilgisi: Ege Yakası