Ege Yakası Halkalı’da yüzde 10 peşinatla! Nisan’da teslim!

İstanbul Halkalı’da yükselen Ege Yakası projesinden yüzde 10 peşinatla daire satın almak mümkün…

Ege Yakası Halkalı’da yüzde 10 peşinatla! Nisan’da teslim!

Eviya Gayrimenkul tarafından İstanbul Avrupa Yakası’nın Halkalı Atakent bölgesinde yapımına devam edilen Ege Yakası’nda daire teslimlerinin 2016 yılının Nisan ayında başlaması bekleniyor. Ege mimarisinden esinlenilen proje, Santorini Adası’ndan ilham alınarak tasarlanıyor.

Toplam 42 bin metrekarelik arsa alanı üzerinde konumlanan Halkalı Ege Yakası projesinde birbirinden farklı yaşam seçenekleri sunuluyor. Bu farklı bölümler şöyle sıralanıyor; Alaçatı Evleri, Asos Evleri, Cunda Evleri, Foça Evleri ve Karşıyaka Rezidans.

Ege Yakası Halkalı’da 2+1 dairelerin alanı 105 metrekare ila 132 metrekare arasında, 2,5+1 dairelerin alanı 130 metrekare, 3+1 dairelerin alanı 126 metrekare ila 154 metrekare arasında, 4+1 dairelerin alanı 153 metrekare ila 177 metrekare arasında ve 4,5+1 dairelerin alanı ise 168 metrekare ila 178 metrekare arasında değişiyor.

378 adet daire ile 9 adet ticari birime yer verilen Ege Yakası Atakent için farklı ödeme alternatifleri hazırlanıyor. Örneğin, daire satın almak için yüzde 10 peşinat vermek yeterli oluyor. Ya da firma bünyesinde 30 aya kadar vade farksız taksit imkanı sunuluyor. Veya tamamı nakit ödeme yapılıyor.

Atakent Ege Yakası’nın ev sahiplerine sunduğu ayrıcalıklar içerisinde; Ege Life sosyal tesis alanı, Ege Park, Efes meydanı - Amfi tiyatro, Ege Gurme mutfak atölyesi, Ege Çarşı, Saklıköy, Ege Mera hobi bahçeleri, Çınaraltı Köy Meydanı, Ege Flora, çocuk oyun alanı ve ağaç ev, bisiklet parkuru ve bisiklet parkları, BBQ alanı, açık- kapalı spor alanları ve daha birçok aktivite alanı bulunuyor.

 

Firma Bilgisi: Eviya Gayrimenkul
Proje Bilgisi: Ege Yakası