Ege Yakası satış ofisi iletişim bilgileri

Eviya Gayrimenkul Ege Yakası satış ofisi iletişim bilgilerine haberimiz detayından ulaşabilirsiniz

Ege Yakası satış ofisi iletişim bilgileri

Eviya Gayrimenkul tarafından Halkalı Atakent’te inşa edilen Ege Yakası projesi 500 adet konuttan meydana geliyor. 2 etap şeklinde hayata geçirilen Ege Yakası projesi 85 bin 240 metrekare alan üzerinde konumlandırılıyor. Ege Yakası Evleri farklı konsepte inşa edilmekte olup, satılık daireler Karşıyaka Rezidans, Assos Evleri, Alaçatı Evleri, Foça Evleri ve Cunda Evleri olarak isimlendiriliyor. 1+1 ve stüdyo dairelere hiç yer verilmezken, 2+1’den (99 – 132 m2) başlayan, 4+1 taş ev (176 m2) ve 4.5 + 1 villa seçeneklerine kadar uzanan ferah ve geniş konutlar yer alıyor.

Ege Yakası özellikleri
-Yüzme havuzu,
-Sauna ve buhar odası,
-Yürüyüş yolları,
-Çocuk oyun alanları,
-Kapalı otopark,
-Dinlenme alanları,
-Fitness center,
-Spor alanları.

Ege Yakası satış ofisi nerede?
İstanbul Avrupa yakasında Eviya Gayrimenkul tarafından inşa edilen Ege Yakası Evleri, Küçükçekmeye bağlı Halkalı’da Atakent Mahallesi’nde yer alıyor.

Ege Yakası satış ofisine nasıl gidilir?
Avrupa yakasının parlayan yıldızı Halkalı Atakent bölgesinde yer alan Ege Yakası, 3. havalimanı ve 3. köprü bağlantı yollarına yakın konumda bulunuyor. Marmaray Halkalı Durağı, Ankara-İstanbul hızlı tren projesinin son durağı olması nedeniyle şehirlerarası ulaşımda kolaylık sağlayacak olup, merkezi lokasyonu ile dikkat çekiyor.

Ege Yakası satıl ofisi iletişim bilgileri
Telefon: 0212 693 13 13
Web adresi: www.eviya.com.tr

Ege Yakası projesinin gelişmelerini www.emlakwebtv.com adresinden takip edebilirsiniz.

 

Proje Bilgisi: Ege Yakası