Ege Yakası

Ege Yakası satışlarına devam etmekte olup, fiyatları 487 bin TL'den başlıyor

Ege Yakası

Eviya Gayrimenkul projesi olan Ege Yakası Atakent’te yer alıyor. 500 adet daireden meydana gelen Ege Yakası’nda Karşıyaka Rezidans, Assos Evleri, Alaçatı Evleri, Foça Evleri ve Cunda Evleri bulunuyor. Ege Yakasında bulunan daire tipleri 2+1’den başlıyor. Ayrıca Ege Yakası’nda villalar da bulunuyor. Ege Yakası teslim tarihi olarak 2016 Ağustos ayı veriliyor.

Ege Yakası özellikleri
85 bin 240 metrekare alan üzerinde yer alan Ege Yakası satılık daire sahiplerine zengin sosyal donatı imkanları sunuyor. İşte Ege Yakası sosyal donatıları:
-Yüzme havuzu,
-Sauna ve buhar odası,
-Yürüyüş yolları,
-Oyun alanları,
-Otopark,
-Spor alanları,
-Fitness Center.

2 etap şeklinde hayata geçirilen Ege Yakası projesinde ahşap görünümlü kepenklerin ve panjurların kullanılıyor. Üst katlara doğru mavinin tonlarının renklendirdiği ve Santorini’de olduğu gibi birbirinin güneşini kesmeden konumlandırılmış konutlar, Ege’nin taze ve ferah havasını İstanbullulara sunuyor.

Hobi bahçelerinin ve Organik Pazar’ın de yer aldığı gölet Saklıköy olarak adlandırılırken, Foça’daki deniz fenerinden esinle geliştirilen alanının adı Fenerburnu. Gölet alanlarının her ikisinin de etrafında geniş yürüyüş ve dinlenme alanları bulunuyor. Ege köy meydanlarından esinle geliştirilen Çınaraltı Meydanı; dalından koparılan sebze ve baharatlarla hazırlanacak kahvaltı ve yemekler için Ege Gurme Mutfak Atölyesi; Ege’nin tarihini ve kültürüne de İstanbul’a taşımak amacıyla Efes antik kentinden esinlenerek geliştirilen bir amfi tiyatro da EgeYakası’ndaki keyifli yaşamın unsurları arasında yer alıyor.

Ege Yakası fiyat listesi ve ödeme planı
Ege Yakası satılık daire fiyatları
487 bin 885 TL’den başlıyor ve maksimum 1 milyon 624 bin 503 TL’ye kadar çıkabiliyor. Ege Yakası ödeme planı kapsamında yüzde 60’lık en büyük kısım 30 ay sonra ödeniyor. Çok avantajlı ödeme planında, yüzde 8 peşinat alınıyor; kalan kısmın yüzde 8’i 1 yıl sonra, yüzde 24’ü ise Sinpaş Holding’in özel finansman koşullarıyla 30 ayda vade farksız ödeniyor.

Ege Yakası nerede?
İstanbul Avrupa yakasında Eviya Gayrimenkul tarafından inşa edilen Ege Yakası Evleri, Küçükçekmeye bağlı Halkalı’da Atakent Mahallesi’nde yer alıyor.Ege Yakası'na nasıl gidilir?
Halkalı Atakent bölgesinde yer alan Ege Yakası, 3. havalimanı ve 3. köprü bağlantı yollarına yakın konumda bulunuyor. Marmaray Halkalı Durağı, Ankara-İstanbul hızlı tren projesinin son durağı olması nedeniyle şehirlerarası ulaşımda kolaylık sağlayacak olup, merkezi lokasyonu ile dikkat çekiyor.

Ege Yakası adres bilgileri: Atakent Mahallesi 4 no.lu Cadde Halkalı / Küçükçekmece/ İSTANBUL

Ege Yakası satış ofisi iletişim bilgileri
Telefon: 0212 693 13 13
Web adresi: www.eviya.com.tr

Proje Bilgisi: Ege Yakası