Ege Yapı Batışehir’de 60 ay 0 faiz fırsatı! Hemen teslim!

Teslimlerin hemen yapıldığı Batışehir projesinde satışı devam eden daireler için 60 aya kadar 0 faizle taksit seçenekleri sunuluyor

Ege Yapı Batışehir’de 60 ay 0 faiz fırsatı! Hemen teslim!

İstanbul Anadolu Yakası’nın Bağcılar ilçesi Tem otoyolu üzerinde hayata geçirilen BatıŞehir, Ege Yapı Group imzası taşıyor. Yaşamın başladığı ve daire teslimlerinin hemen yapıldığı projede satışlar devam ediyor.

Ege Yapı Batışehir projesi için farklı ödeme seçenekleri hazırlanıyor. Örneğin, 5 bin TL peşinat verip kalanına taksit yapılabiliyor. Ya da taksit tutarlarının 3 bin 180 TL’den başladığı ödeme planından yararlanılabiliyor. Veya 60 aya kadar vade farksız taksit alternatifi sağlanabiliyor. 

Rezidans daireler, konutlar, ofisler ve ticari birimden meydana gelen karma yaşam alanı Bağcılar Batışehir projesinin konut bölümünde, 1+0’dan 5+1 dublekslere kadar değişen büyüklüklerde ve birbirinden farklı 40 daire tipine yer veriliyor. Rezidans bloklarında ise 407 adet daire bulunuyor.

Batışehir Bağcılar projesinin ofis bölümünde uluslararası kurumsal firmalar için özel olarak tasarlanmış, 380 metrekareden başlayan ve tam katta 750 metrekareye kadar ulaşan büyük hacimli ofisler mevcut. Projede, 121 adet olan ticari birimler ise alışveriş imkanı sunan Batışehir Cadde’yi oluşturuyor.

Aynı zamanda Batışehir’in içerisinde açılan 144 odalı Four Points by Sheraton Otel sayesinde misafirlerin konaklama ihtiyacı karşılanabiliyor. Proje, Atatürk Havalimanı ve merkezi lokasyonlara yakınlığıyla da konaklamak için iyi bir seçenek olarak karşımıza çıkıyor.

Batışehir projesi; Bağcılar Güneşli’de, Doğan Medya Center’ın hemen karşısında yükseliyor. TEM otoyolu ve E-5 karayolunun tam kesiştiği yerde konumlanan Batışehir, Atatürk Havalimanı’na da sadece 10 dakika mesafede yer alıyor.

 

Firma Bilgisi: Ege Yapı Group
Proje Bilgisi: Batışehir