Ege Yapı Cityscape İstanbul'da

Ege Yapı, 24-26 Mart 2016 tarihleri arasında İstanbul'da gerçekleşecek olan Cityscape Turkey'de yeni projelerini yatırımcılarla buluşturacak

Ege Yapı Cityscape İstanbul'da

Ege Yapı, 24-26 Mart tarihleri arasında İstanbul'da düzenlenecek olan Cityscape Turkey'de satışına devam ettiği Batışehir, Pega Kartal, İzPark projelerinin tanıtımını yapacak. Firma, fuar kapsamında ayrıca, yeni projeleri Kağıthane, Çekmeköy, Yedikule için de ön talep toplayacak

Ege Yapı'dan Cityscape çıkarması
İstanbul'da ilk kez gerçekleştirilecek olan Cityscape Fuarı'na katılım kararı alan Ege Yapı, dünyanın dört bir tarafından gelecek olan yatırımcılara yeni projelerini tanıtma fırsatı bulacak. Fuarda F 01  numaralı stand alanında ziyaretçilerini karşılayacak olan Ege Yapı, Batışehir ve Pega Kartal gibi projelerinin yanı sıra yeni projeleri hakkında da bilgi aktaracak.

 

Ege Yapı Cityscape İstanbul'da

 

Cityscape Turkey Fuarı'na ilişkin açıklamalarda bulunan Ege Yapı Yönetim Kurulu Başkanı H. İnanç Kabadayı, dünyanın dört bir yanından katılım sağlanacak fuara Türkiye'nin ilk kez ev sahipliği yapacağını hatırlattı. Kabadayı, yabancı yatırımcının dikkatinin çevrildiği bir ülke olarak Türkiye'nin potansiyeline vurgu yaparak:

"Ülkemiz özellikle Körfez ülkelerinden yatırımcıların odak noktası haline geldi. Bu tür fuarlar ülke tanıtımı için de büyük önem arz ediyor. Gayrimenkule olan ilgiyi ise daha da artıracaktır. Ege Yapı olarak bu büyük organizasyonda, yabancılar tarafından da ilgi gören satışı devam eden projelerimizi ve yakında satışa çıkaracağımız yeni projelerimizi tanıtacağız" dedi. 

Firma Bilgisi: Ege Yapı
Proje Bilgisi: Pega Kartal