Ege Yapı da faizleri yüzde 0.70'e çekti

Ege Yapı, Pega Kartal ve Batışehir projelerinde konut kredisi faizlerini yüzde 0.7'e çektiğini açıkladı.

Ege Yapı da faizleri yüzde 0.70'e çekti

Emlak Konut GYO'nun hasılat paylaşım yöntemiyle çalıştığı firmalardan Ege Yapı da, konut kredi faizlerini yüzde 0.70 düzeyine çektiğini açıkladı. Ege Yapı'nın Pega Kartal ve Batışehir projelerinde, yüzde 20 peşinatın ardından banka kredisi kullanmadan 120 aya varan vadelerle konut satın almak mümkün olacak. 

Kabadayı: "Emlak Konut'u sonuna kadar destekliyoruz"
Kampanya ile sektöre katkı sağlamayı hedeflediklerini söyleyen Ege Yapı Yönetim Kurulu Başkanı H. İnanç Kabadayı, Emlak Konut'un hem gayrimenkul sektörünün devamına hem de mevcut ve potaniyel tüketicileri koruma amacıyla aldığı kararlara destek sunmayı hedeflediklerini söyledi. Kabadayı, firma olarak üretim ve yatırımlara devam etme kararı aldıklarını belirterek:

Ege Yapı da faizleri yüzde 0.70'e çekti

"Daha önce kendi bünyemizde uygulamaya aldığımız ödeme planları ile 60 aya kadar %0 faiz veya 120 aya kadar %0,79 konut kredisi oranlarıyla tüketicilerin, kolaylıkla konut sahibi olabilecekleri önemli kampanyalar düzenlemiştik. Kısa süreli hayata geçirdiğimiz bu kampanyaları yaz sonuna kadar uzatmaya karar verdik" şeklinde konuştu. 

Batışehir ve Pega Kartal kampanyaları
Ege Yapı tarafından başşlatılan kampanya ile her bütçeye uygun ve kişiye özel ödeme seçenekleri hazırlandı. Ege Yapı Finansman modeli ile yatırımcılar yalnızca yüzde 20'lik peşinat ve banka kredisi kullanmadan 120 aya kadar vadeli ödeme yapabilecek. Bu kampanyaya ek olarak 36 aya 0 faiz ve değişen peşinatlarda 60 ay 0 faiz seçenekleri de yatırımcıları bekliyor..

Firma Bilgisi: Ege Yapı
Proje Bilgisi: Batışehir