Ege Yapı İstanbul’daki 4 yeni projesi için ön talep topluyor!

Ege Yapı; Kağıthane, Çekmeköy, Yedikule ve Beylerbeyi’nde hayata geçireceği dört yeni projesi için ön talep topluyor

Ege Yapı İstanbul’daki 4 yeni projesi için ön talep topluyor!

Uzun yıllar boyunca birbirinden farklı yaşam alanına imza atmış ve sektörde yerini alış olan Ege Yapı, İstanbul Avrupa Yakası’nın Kağıthane ve Yedikule bölgeleri ile Anadolu Yakası’nın Çekmeköy ve Beylerbeyi bölgelerinde inşa edeceği yeni projeleri için web sitesi üzerinden ön talep topluyor.

1-Ege Yapı Yedikule projesi

İstanbul Avrupa Yakası’nın Fatih ilçesine bağlı Yedikule Mahallesi’nde inşa edilecek olan Ege Yapı Yedikule projesinin inşaat alanı yaklaşık 40 bin metrekare olacak. 2018 yılının ilk çeyreğinde tamamlanacak olan projede otel, ofis, ticari üniteler ve bir de müze binası yer alacak.

2-Ege Yapı Kağıthane projesi

İstanbul Avrupa Yakası’nın hızla gelişen ilçesi Kağıthane’de inşa edilecek olan Ege Yapı Kağıthane projesi, Cendere Caddesi üzerinde Sadabad Deresi’ne yakın mesafede konumlanacak. Proje rezidans, konut, ofis, ticari üniteler ve zengin sosyal yaşam alanlarından meydana gelecek. 1+0, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde rezidans daireler, alanı 50 metrekare ila 200 metrekare arasında olan ofis alanları ve alanı 50 ila 250 metrekare arasında olan dükkanlar bulunacak. Hazır olan web sitesi üzerinden ön talep toplanan proje, yakında satışa sunulacak.

3-Ege Yapı Çekmeköy projesi

Doğayla içiçe bir yaşam alanı sunan Ege Yapı Çekmeköy projesi, İstanbul Anadolu Yakası’nda yükselecek. Şu an web sitesi üzerinden ön talep toplanan proje, kısa zamanda satışa sunulacak. Geniş yeşil alanları ile ön plana çıkan Ege Yapı Çekmeköy projesi, şehrin gürültüsünden uzakta bir yaşam vaat ediyor.

4-Ege Yapı Beylerbeyi projesi

İstanbul Anadolu Yakası’nın Üsküdar ilçesine bağlı Beylerbeyi bölgesinde inşa edilecek olan Ege Yapı Çekmeköy projesi, 2017 yılının son çeyreğine doğru tamamlanacak. 5 bin 773 metrekarelik arsa alanı üzerinde yükselecek olan projenin tamamı ofis alanlarından meydana gelecek. Ege Yapı Çekmeköy projesinin inşaat alanı ise yaklaşık 10 bin metrekare olacak.

Firma Bilgisi: Ege Yapı