Ege Yapı projeleriyle Azerbaycan Emlak Fuarı'nda

Ege Yapı Batışehir ve Pega Kartal başta olmak üzere tüm projeleriyle 17-19 Aralık tarihleri arasında Bakü'de gerçekleştirilecek olan Azerbaycan Uluslararası Gayrimenkul ve Yatırım Fuarı'na katılma kararı aldı

Ege Yapı projeleriyle Azerbaycan Emlak Fuarı'nda

Ege Yapı 17 Aralık'ta başlayacak ve 19 Aralık'a kadar devam edecek olan Azerbaycan Uluslararası Gayrimenkul ve Yatırım Fuarı'na katılım kararı aldı. Firma 2015'in son gayrimenkul etkinliklerinden biri olan Bakü'de Batışehir ve Pega Kartal olmak üzere yeni projelerini uluslararası yatırımcıya tanıtma fırsatı bulacak. 

Ege YapıAzerbaycan Emlak Fuarında
Azerbaycan'ın başkenti Bakü'de ilk kez gerçekleştirilecek olan ve başta Türki Cumhuriyetleri ve Körfez yatırımcısı olmak üzere uluslararası yatırımcılarının katılımının beklendiği etkinliğe katılma kararı alan Ege Yapı, ödüllü projesi Batışehir, Pega Kartal ve yabancılardan ilgi gören diğer projelerini sergileme fırsatı bulacak. Firmanın planları arasında büyük ilgi görmesi beklenen Kağıthane ve İstanbul'un çeşitli yerlerinden inşa edilecek yeni projeler hakkında da bilgi vermek bulunuyor.

Ege Yapı projeleriyle Azerbaycan Emlak Fuarı'nda

Ege Yapı, fuarda Hall1, C3 numaralı standda ziyaretçilerle buluşacak.

Batışehir'de yıl sonu kampanyası sürüyor
2015 yılı sonlanırken Batışehir projesinde yıl sonu kampanyasına giden Ege Yapı, yatırımcılara 5.000 TL peşinat ve 3 bin 180 TL'den başlayan fiyatlarla ev sahibi olma şansı sunuyor. Projede 60 ay yüzde 0 faiz imkanı da sağlanıyor. Levent-Maslak aksı ile birlikte değerlendirilen basın Ekspress Yolu ve Atatürk Havalimanı aksında bulunan Batışehir, yeni mega porjeler 3. havalimanı ve 3. Köprü projelerine kolay ulaşım avantajlarını da bünyesinde barındırıyor. 

Büyüklükleri 79 ila 359 metrekare arasında değişen daireleri bünyesinde barındıran Batışehir bünyesinde toplam 3 bin 189 adet daire yer alıyor. Proje 700 milyon TL'lik yatırım bedeliyle hayata geçiriliyor. 

Firma Bilgisi: Ege Yapı
Proje Bilgisi: Batışehir