Ege Yapı, Yenisahra sakinleri ile iftar yemeğinde buluştu

Ege Yapı, kentsel dönüşüm faaliyetleri yapacağı Yenisahra'da ikamet eden arsa sahipleri ve yakınları ile iftar yemeğinde buluştu

Ege Yapı, Yenisahra sakinleri ile iftar yemeğinde buluştu

Ege Yapı, kentsel dönüşüm faaliyetleri yapacağı Yenisahra'da ikamet eden arsa sahipleri ve yakınları ile iftar yemeğinde buluştu. Ataşehir Zübeyde Hanım Öğretmenevi'nde gerçekleştirilen iftar yemeğine 500 kişi katıldı. 

Ataşehir Zübeyde Hanım Öğretmenevi'nde gerçekleşen iftar yemeğine Yenisahra'da ikamet eden 500 arsa sahibi ve yakını katılırken yemek boyunca davetlilerle anı olması amacıyla fotoğraflar çekildi ve Osmanlı macunu ikram edildi. 

Şehir merkezinde geliştirdiği projeler ile öne çıkan Ege Yapı, merkezi lokasyonlarda insanların hayatını kolaylaştıran, modern, teknolojik ve çevreci projeler üretiyor. Kağıthane, Yedikule, Çekmeköy, Maslak, Beyoğlu ve Beylerbeyi’nde yeni projelerini hayata geçirmeye hazırlanan Ege Yapı kentsel dönüşüm çalışmalarına da İstanbul’un en önemli yerleşim bölgelerinden olan Ataşehir’de devam ediyor.

Ege Yapı, Yenisahra sakinleri ile iftar yemeğinde buluştu

''Örnek olacak bir dönüşüm projesine imza atacağız''

İftar yemeğinde konuşan Ege Yapı Yönetim Kurulu Başkanı H. İnanç Kabadayı; “Ege Yapı olarak dönüşüm projelerini gönülden destekliyoruz. Ürettiğimiz projelerle bölgenin üstyapısı ile birlikte altyapısına ve güzelleşmesine katkıda bulunuyoruz.'' dedi. Ege Yapı olarak arsa sahiplerinin emeği ve desteğiyle örnek olacak bir dönüşüm projesine imza atacaklarını söyleyen Kabadayı, 60 bin metrekarelik arsada gerçekleştirilecek olan proje ile geniş sosyal imkanlar ve peyzaj alanlarının yer alacağı yeni ve nitelikli bir yaşam alanı oluşturacaklarını belirtti. Kabadayı, Ege Yapı Yenisahra projesinde konutların yanı sıra, dükkanlardan oluşan prestij caddesi, yüzme havuzlarından, spor alanlarından oluşan sosyal tesisler ve geniş yeşil alanlar yer alacağını sözlerine ekledi. 

 

Firma Bilgisi: Ege Yapı