Ege Yapı'dan Maslak'a 820 milyonluk yatırım:Kordon İstanbul

Ege Yapı, Maslat ve Kağıthane'nin buluşma noktası üzerinde inşa edeceği yeni projesinin tanıtımını yaptı. Kordon İstanbul ismini taşıyacak proje, 820 milyon TL'lik yatırım bedeline sahip

Ege Yapı'dan Maslak'a 820 milyonluk yatırım:Kordon İstanbul

Ege Yapı yeni projesinin tanıtımını gerçekleştirdi. Kordon İstanbul ismini taşıyacak olan 820 milyon TL'lik yatırım, Maslak ve Kağıthane'nin buluşma noktası üzerinde, Sadabad Deresi'nin kıyısına inşa edilecek. 

Kordon İstanbul projesi

Toplam iki  etap ve 10 bloktan oluşacak Kordon İstanbul projesinde 1+0'dan 4+1'e kadar değişen daire seçenekleri yer alacak. Projede 559 konut ve 55 mağaza yer alacak. Konutların büyüklükleri ise 41 metrekare ile 226 metrekare arasında değişecek.

Kordon İstanbul projesi nerede

Islah çalışmalarının sürdürüldüğü Sadabad Deresi üzerinde inşa edilen Kordon İstanbul projesi, dünyanın ilk 3 katlı dekovil hattı, metro, havaray, E 5, E 6 gibi ana ulaşım arterlerine yakınlığıyla dikkat çekiyor. Projeden Levent, Mecidiyeköy, Taksim ve Beşiktaş gibi merkezlere bir kaç dakika içinde ulaşım mümkün olacak. 

Kordon İstanbul ödeme fırsatları

Teslimlerin 30 ay sonra yapılacağı projede lansmana özel yüzde 10+8 indirim fırsatı sunuluyor

Kabadayı: 2017 hedefimiz yüzde 15 büyüme, 1.250 yeni istihdam

Projenin tanıtım toplantısında, Ege Yapı'nın yatırım hedefleri hakkında gazetecilere açıklamalarda bulunan Ege Yapı Yönetim Kurulu Başkanı H. İnanç Kabadayı, üç yıllık planlamada 4'ü Anadolu 4'ü de Avrupa yakasında olmak üzere toplam 8 projenin hayata geçirilmesinin yer aldığını söyledi. Kabadayı, Kağıthane, Beyoğlu, Maslak, Ataşehir, Çekmeköy ve Beylerbeyi gibi lokasyonlardaki projelerin kimilerinde inşaat faaliyetlerinin başladığını da belirterek "Bu yıl Kordon İstanbul ile birlikte toplam 4 projenin lansmanını yapmayı hedefliyoruz. Yeni projelerimizde çevre ile uyumlu, şehrin sosyal dokusuna katkı sağlayan ve yatay mimari konsepte uygun projeler inşa edeceğiz..." dedi. Konuşmasında 2016'nın ardından 2017 yılında da yüzde 15 oranında büyüme hedefi taşıdıklarını da vurgulayan Kabadayı, aynı yıl için istihdam hedefinin de bin 250 kişi olduğu bilgisini verdi. 

 

Firma Bilgisi: Ege Yapı
Proje Bilgisi: kordon istanbul