Ege Yıldızı Didim, Emlak Fuarı 2013’te

Türkiye’nin gözde tatil beldelerinden Didim’de inşasına devam edilen Ege Yıldızı Didim Emlak Fuarı 2013’te yerini aldı

Ege Yıldızı Didim, Emlak Fuarı 2013’te

06 Aralık 2013 / emlakwebtv
Denize sıfır konumuyla ve proje donatılarıyla tatil keyfinde bir yaşam alanı oluşturan Ege Yıldızı Didim, Emlak Fuarı 2013’teki standında yabancı yatırımcılardan yoğun ilgi gördü.

Ege Yıldızı Didim’de yazlık amaçlı alım yapan çok sayıda konut alıcısı oldu
Bu yıl çok sayıda yabancı yatırımcının ziyaret ettiği fuarda Ege Yıldızı Didim’de yurtdışına satışlar gerçekleştirirken, yazlık amaçlı alım yapan çok sayıda konut alıcısı oldu.

Ege’nin en gözde yazlık konut projelerinden Ege Yıldızı Didim’de inşa çalışmaları tüm hızıyla ilerliyor. Didim’in Akbük Koyu’nda, denize sıfır eşsiz bir arsa üzerinde konumlandırılan projede 103.000 TL’den başlayan fiyatlarla daire sahibi olmak mümkün.

Temmuz ayına özel nakit alımlarda %30 fiyat avantajının sunulduğu Ege Yıldızı Didim’de, alternatif ödeme planları da sunuluyor.

Tapular verilmeye başladı
Denize sıfır konumu, lüks ve konforlu detaylarıyla dikkat çeken Ege Yıldızı Didim’de şimdiden konut sahiplerine tapuları verilmeye başladı. Üç katlı bloklardan oluşan projede, ikinci katlara çıkılmış durumda. Projeye gelen yoğun taleple birlikte ilk etaptaki konutların büyük kısmı sahiplerini buldu. Projenin özellikleri ve konumu itibariyle bölgede benzerlerinin olmaması da yatırım potansiyelini artırıyor.

Her zevke hitap edecek şekilde tasarlanan Ege Yıldızı Didim’in daire tipleri ise 86 m2 2+1, 121 m2 3+1, 142 m2 dubleks ve teraslı 3+1 olarak çeşitlilik gösteriyor. Fiyatların 103.000 TL’den başladığı projede teslimler ise 2014’ün Aralık ayında yapılacak.

Yabancılardan büyük ilgi görüyor
İnşa edildiği bölgenin en büyük yazlık konut projeleri arasında yerini alan Ege Yıldızı Didim, yurtdışından da yoğun ilgi görüyor. Bölgede denize sıfır konumda benzer nitelikte projelerin olmaması da yabancı yatırımcıların ilgisini çeken önemli etkenlerden.

Proje Bilgisi: Ege Yıldızı