EgeBoyu'nda ikinci etap teslimleri başladı

Eviya Gayrimenkul’ün, Ege konseptinde hazırladığı ilk projesi EgeBoyu’nda ikinci etap konut teslimleri başladı

EgeBoyu'nda ikinci etap teslimleri başladı

Eviya Gayrimenkul’ün, Ege konseptinde hazırladığı ilk projesi EgeBoyu’nda ikinci etap konut teslimleri başladı. Alaçatı, Foça, Cunda, Assos, Bitez ve Dalyan en ince detaylarıyla ve farklı konut tipleriyle EgeBoyu’nda İstanbullularla buluşuyor. İstanbul’da yaşayıp aklı Ege’de kalanların, yaşam özlemlerini karşılamak için geliştirilen EgeBoyu’nda 672 konut yer alıyor.

Brüt 3,25 metre tavan yüksekliği ile dikkat çeken proje Foça’nın simgesi fok heykeli ve Alaçatı’daki Surf heykeli gibi Ege’nin simgesi objeler Ege’nin renkli güzelliğini taşıyor.

Sınırlı sayıda daire için son fırsat
300’den fazla dairenin teslim edildiği Egeboyu’nda yaşam başlarken, yeni satışa sunulan dairelerin satışları da devam ediyor. Eviya Gayrimenkul, İstanbul’un Anadolu yakasında Egeli bir hayat yaşamak isteyenler için  %10 peşinat ve hemen teslim avantajıyla son bir fırsat sunuyor.

EgeBoyu, Anadolu yakasının hızla gelişen semtlerinden biri olan Sancaktepe’de, TEM otoyoluna 1 km, Şile otoyoluna 3 km, Sabiha Gökçen havaalanına ise 12 km mesafedeki konumuyla dikkat çekiyor. Bir yıl sonra tamamlanacak Sancaktepe metrosuyla Üsküdar-Sancaktepe arası mesafe 24 dakikaya inecek.EgeBoyu, yapılması planlanan 4000 yatak kapasiteli şehir hastanesinin de yanı başında yer alıyor.