EgeBoyu'nda yaşam büyüyor

Eviya Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen ilk proje niteliği taşıyan EgeBoyu'nda ikinci etap teslimi Temmuz ayı içinde yapılacak

EgeBoyu'nda yaşam büyüyor

13 Haziran 2014/Emlakwebtv
Sinpaş GYO markası Eviya Gayrimenkul'ün, ilk projesi EgeBoyu'nda, Mayıs 2014'te başlayan ilk etap teslimlerinin ardından gözler ikinci etaba çevrildi. Yapılan açıklamaya göre ikinci etap teslimleri Temmuz 2014'te gerçekleşecek. 

İstanbul’da yaşayanlar için Ege konseptiyle hazırlanan EgeBoyu’nda, 672 konut yer alıyor. Ege kasabalarındaki cumbalar, ahşap panjurlar ve taş kaplamalarla tasarlanan projede brüt 3,25 metre tavan yüksekliği ile alışılmışın çok ötesinde ferah konutlar 75 ayrı ev seçeneği ile yer alıyor.

EgeBoyu projesi sosyal donatılarıyla da sağlıklı bir yaşamın olanaklarını İstanbullularla buluşturuyor. Proje alanının çevresini saran 1020 metre uzunluğundaki bisiklet yolu ve proje içerisindeki temel ulaşım aracının bisiklet olması, EgeBoyu sakinleri için sağlıklı bir yaşamın kapılarını aralıyor. Ayrıca koşu ve yürüyüş parkurları, açık ve kapalı spor alanları, açık-kapalı yüzme havuzları, geniş çocuk oyun alanları, aktivite meydanı gibi ayrıcalıklar da bulunuyor.

1.650 TL'den başlayan fiyatlar 
EgeBoyu’nda teslime özel bir kampanya ile yeni satışa sunulan 28 dairenin de satışları devam ediyor. Sinpaş Holding özel finansman koşullarıyla 1.650 TL’den başlayan taksitlerle satışa sunulan daireler İstanbul’un Anadolu yakasında Egeli bir hayat yaşamak isteyenler için son bir fırsat sunuyor ve Ege’ye özgü dekorasyonlarıyla da fark yaratıyor.

Avantajlı lokasyon
İstanbul’da Anadolu yakasının hızla gelişen ve en gözde semtlerinden biri olan Sancaktepe’de yer alan EgeBoyu, TEM otoyoluna 1 km, Şile otoyoluna 3 km, Sabiha Gökçen havaalanına ise 12 km mesafede yer alan konumuyla dikkat çekiyor. Sancaktepe metro istasyonunun tamamlanmasıyla birlikte EgeBoyu’nun Üsküdar merkeze olan uzaklığı önümüzdeki yıl sadece 24 dakikaya inecek.