EgeBoyu yüzde 10 peşin hemen teslim

Eviya Gayrimenkul’ün, Ege konseptli projesi EgeBoyu’nda sınırlı sayıda daire için yüzde 10 peşin hemen teslim son bir fırsat

EgeBoyu yüzde 10 peşin hemen teslim

Alaçatı, Foça, Cunda, Assos, Bitez ve Dalyan gibi farklı konsepti ve farklı konut tipleri yer alan EgeBoyu’nda 672 konut yer alıyor.

Yüze 10 peşin hemen teslim
300’den fazla dairenin teslim edildiği Egeboyu’nda yaşam başlarken, yeni satışa sunulan dairelerin satışları da devam ediyor. Eviya Gayrimenkul, İstanbul’un Anadolu yakasında Egeli bir hayat yaşamak isteyenler için  %10 peşinat ve hemen teslim avantajıyla son bir fırsat sunuyor.

Ege Çarşı ile herşey yanıbaşınızda
Ege’ye özgü tatları ve her türlü ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz dükkanlarıyla Ege Çarşı’da keyifli alışverişler sizleri bekliyor. Burger King, Migros, Starbucks Coffee, Niyazibey, Turkcell İletişim Merkezi, Kentsel 2. El Gayrimenkul Danışmanlığı, Fitness & Welness Center,  Bay ve Bayan Kuaförü, Pastane, Kuru temizleme, Oto Yıkama, çok yakında EgeBoyu’nda hizmet verecek. EgeBoyu Projesinde, 1020 metre uzunluğundaki bisiklet yolu, koşu ve yürüyüş parkurları, açık ve kapalı yüzme havuzu, çok amaçlı spor sahası ve Yoga & Pilates Meydanının yanısıra labirent bahçeleri, meyve bahçeleri ve bisiklet parkuru gibi oyun ve aktivite alanları bulunuyor.

 

 

EgeBoyu nerede?
EgeBoyu, Anadolu yakasının hızla gelişen semtlerinden biri olan Sancaktepe’de, TEM otoyoluna 1 km, Şile otoyoluna 3 km, Sabiha Gökçen havaalanına ise 12 km mesafedeki konumlanıyor. Bir yıl sonra tamamlanacak Sancaktepe metrosuyla Üsküdar – Sancaktepe arası mesafe 24 dakikaya inecek. EgeBoyu, yapılması planlanan 4000 yatak kapasiteli şehir hastanesinin de yanı başında yer alıyor.