Egepen Deceuninck'e Pencere Fuarı'nda büyük ilgi

9-12 Mart tarihlerinde TÜYAP'da gerçekleştirilen İstanbul Pencere Fuarı'na katılan Egepen Deceuninck ziyaretçilerine yeni ürünlerini tanıtma fırsatı buldu.

Egepen Deceuninck'e Pencere Fuarı'nda büyük ilgi

Türkiye'nin önde gelen PVC profil üreticilerinden Egepen Deceuninck, pencere, can, kapu ve alüminyum sektörünün en önemli buluşmalarından biri olan İstanbul Pencere Fuarı'nda ziyaretçilerden büyük ilgi gördü. 9-12 Mart tarihleri arasında TÜYAP'da gerçekleştirilen fuarda Egepen Deceuninck, ziyaretçileri dev standında ağırladı.

Egepen Deceuninck'e büyük ilgi
Yurt içi ve yurt dışından çok sayıda tedarikçi ve üretici firmanın katıldığı İstanbul Pencere Fuarı'nda Egepen Deceuninck, yüzde 100 geri dönüşümlü ürünlerini sergiledi. Fuarda yeni sürme sistemini ziyaretçilere sergileme fırsatı da bulan firma, piyasaya yeni sürdüğü Legend serisi ile de büyük ilgi gördü. 

Egepen Deceuninck'e Pencere Fuarı'nda büyük ilgi

Fuarla ilgili bir açıklama yapan Egepen Deceuninck Grup Pazarlama ve Satış Müdürü Tamer Özen, Türkiye'nin PVC üretimi konusunda lider bir ülke konumuna yükseldiğini ve uluslararası piyasanın Türkiye'yi yakından takip etmeyi sürdürdüğünü söyledi. Özen, Ülkemizde yapılan fuarların ürünlerin tanıtımı açısından büyük önem taşıdığının da altını çizen Özen:

"Dört gün süren fuar boyunca Egepen Deceunicnk olarak sergilediğimiz yeni sürme sistemimiz ve diğer ürünlerimizle ziyaretçilerin yoğun ilgisini gördük. Sektör profesyonellerinin bir araya geldiği bu fuarlara yurt içi veya yurt içi fark etmeksizin katılım gösteriyoruz. Bu sayede dünyanın pek çok ülkesiyle farklı işbirlikleri gerçekleştiriyoruz..." dedi.