EgeYakası’nda yeni bir fırsat

Eviya Gayrimenkul’ün İstanbul Atakent’te geliştirdiği EgeYakası’nda, konutların % 80’i kısa sürede satıldı. Yeni satışa sunulan sınırlı sayıda daire için de avantajlı bir ödeme planı başladı.

EgeYakası’nda yeni bir fırsat

Eviya Gayrimenkul'ün Ege konseptli projesi EgeYakası, büyük ilgiyle karşılandı ve projede konutların yüzde 80’i kısa sürede satıldı. Doğası, mimarisi ve sosyal yaşam alanlarıyla, Ege yaşantısının sıcaklığını geniş ve ferah evleriyle İstanbullulara sunan bu özel projede 1+1 ve stüdyo daire bulunmuyor. Projeden banka kredisiz ve 4.355 TL’den başlayan taksit imkanı sunuluyor.

Alaçatı, Assos, Cunda ve Foça evleri EgeYakası’nda
Santorini Adası’ndan esinlenilerek tasarlanan EgeYakası’nda, isimlerini Ege’den alan Alaçatı, Assos, Cunda ve Foça evleri bulunuyor. Camlarda ahşap görünümlü kepenklerin ve panjurların kullanıldığı, üst katlara doğru mavinin tonlarının renklendirdiği ve Santorini’de olduğu gibi birbirinin güneşini kesmeden konumlandırılmış evler Ege mimarisini İstanbullular’a sunuyor. Projede tıpkı Ege’deki gibi kış bahçeli, geniş balkonlu apartman daireleri ve cumbalı havuzlu müstakil villa seçenekleri bulunuyor.
Ege mimarisi, peyzajı ve sosyal yaşam alanlarıyla büyük beğeni toplayan projede 2+1, 3+1, 4+1, 4. 5 +1 ev ve müstakil villalarda sınırlı sayıda daire için satışlar devam ediyor.

 


4.355 TL’den başlayan taksitlerle
EgeYakası’nın yeni ödeme seçeneğinde, Sinpaş Holding özel finansman koşullarıyla ve 4.355 liradan başlayan aylık taksitlerle hemen ev sahibi olunuyor. Üstelik ödemenin % 50’lik kısmı 2017’de gerçekleşiyor. 


Ege Yakası Ödeme Planı
%8 Aralık 2014 ( peşinat )
%8 12 ay sonra
%8 24 ay sonra
%50 30 ay sonra- 2017 Mart  ve kalan Kısım 30 ay sabit taksitlerle ödeme planı oluşturuluyor.

Eviya Gayrimenkul iletişim
0212 310 13 50
www.eviya.com.tr
www.egeyakasi.com.tr