EgeYakası reklam filmi sosyal medyada rüzgar gibi esti

EgeYakası reklam filminde Mustafa Ceceli ve İrem Derici düet yapmıştı ve bu reklam çalışması sosyal medyada rekor kırdı

EgeYakası reklam filmi sosyal medyada rüzgar gibi esti

29 Mayıs 2014 / Emlakwebtv
Sinpaş GYO’nun butik projelere odaklanan markası Eviya, İstanbul Atakent’te yükselmekte olan EgeYakası projesiyle ilgi ve beğeni toplamaya devam ediyor. Sosyal medyadaki paylaşımların etkilerini analiz edip ölçümleyen Socialbakers’ın Nisan 2014 raporuna göre, Ege Yakası’nın reklam filmi paylaşımı sayesinde, Türkiye’de bir gayrimenkul firmasının aldığı en yüksek “engagement rate”e (etkileşim oranı) ulaştı. Ege Yakası projesinin “Biz Ege’yi Çok Sevdik” temalı tanıtım filmini içeren “paylaşım”, toplam 11 bin 528 “like” (beğeni), 424 yorum aldı ve 2 bin 782 kez paylaşıldı. Toplamda yüzde 147,0647 engagement rate’e ulaşan içerik sosyal medyada büyük başarı elde etti.

Biz İstanbul’da yaşasak da, Ege bize, aşk bize kalsın
EgeYakası projesinin Pazarlama Müdürü Yavuz Can Onarlı, aldıkları sonuçtan duydukları mutluluğu şu sözlerle dile getirdi: “Eviya Gayrimenkul olarak sosyal medya iletişiminin özellikle de 1 milyardan fazla kişinin yer aldığı, günlük 600 milyondan fazla kişinin aktif kullandığı facebook’un önemine baştan beri hep inandık. Ege konseptiyle inşa etmekte olduğumuz projemize dönük ilgiyle sosyal medyaya verdiğimiz önem ve reklam filmimizin insanı adeta Ege’ye taşıyan sıcaklığı birleşince bu güzel sonucu elde ettik. Sosyal medya ajansımız Smartis’in katkılarıyla elde ettiğimiz bu güzel sonuç, gayrimenkul sektörünün sosyal medya iletişiminde yakaladığı en büyük başarı anlamına geliyor. Bu başarıyı sürdürmeye, yeni rekorlar kırmaya devam etmek istiyoruz”.

EgeYakası’nın sosyal medya rekoru kıran reklam filminde, sevilen sanatçılar Mustafa Ceceli ve İrem Derici; “Biz Ege’yi çok sevdik, Ege bize yakın olsun, Aşık olduk çok sevdik, Ege bize yakın olsun (…) Biz İstanbul’da yaşasak da, Ege bize, aşk bize kalsın” sözleriyle büyük beğeni toplayan reklam şarkısını seslendiriyorlar.

Sosyal medya hesapları
https://www.facebook.com/EviyaGayrimenkul
https://twitter.com/Eviyagm
https://www.linkedin.com/company/eviya
http://instagram.com/Eviyagayrimenkul/#
https://plus.google.com/+EviyaTr/