EgeYakası'nın bahçeli ve teraslı daireleri satışta

Sinpaş GYO’nun butik projelere odaklanan markası Eviya Gayrimenkul’ün İstanbul Atakent’te geliştirdiği EgeYakası’nda, sınırlı sayıdaki bahçeli ve teraslı daireler için erken rezervasyon günleri başladı

EgeYakası'nın bahçeli ve teraslı daireleri satışta

Sinpaş GYO’nun butik projelere odaklanan markası Eviya Gayrimenkul’ün İstanbul Atakent’te geliştirdiği EgeYakası’nda, sınırlı sayıdaki bahçeli ve teraslı daireler için erken rezervasyon günleri başladı.

Ege’de bir tatil kasabası havasında yaşama ayrıcalığını İstanbullulara sunan EgeYakası, büyük ilgiyle karşılandı ve projenin yüzde 90’ı kısa sürede satıldı. Yeni satışa sunulan bahçeli ve teraslı daireler de özel ödeme planı ile Ege âşıklarını bekliyor.

Alaçatı, Assos, Cunda ve Foça evleri EgeYakası’nda
Santorini Adası’ndan esinlenilerek tasarlanan EgeYakası projesinde, Alaçatı, Assos, Cunda ve Foça ev tipleri bulunuyor. Camlarda ahşap görünümlü kepenk ve panjurların ve üst katlara doğru mavinin tonlarının kullanıldığı, kış bahçeli, geniş balkonlu apartman daireleri ve cumbalı havuzlu müstakil evleriyle Ege’nin taze havasını İstanbullulara sunuyor.

Ege’nin mimarisi ve peyzajı EgeYakası’nda
EgeYakası’nın eşsiz peyzajında iki ayrı su alanı geliştirildi. Saklıköy ve Fenerburnu göletleri,  geniş yürüyüş ve dinlenme alanları sunuyor.  

Ege’deki köy meydanlarından esinle geliştirilen dev çınarların gölgesindeki Çınaraltı Meydanı,  dalından koparılan sebze ve baharatlarla hazırlanacak kahvaltı ve enfes yemekler için Ege Gurme Mutfak Atölyesi, Efes antik kentinden ilham alarak tasarlanan amfi tiyatro da yine EgeYakası’ndaki keyifli yaşamın unsurları arasında yer alıyor.