Egeyapı Group artık Ipad’de

EgeYapı Group, İstanbul’da yükselen projelerin tüm detaylarıyla tanıtıldığı EgeYapı Group iPad Uygulamasını devreye soktu

Egeyapı Group artık Ipad’de

4 Ekim 2012 / emlakwebtv
EgeYapı Group, inşa ettiği Batışehir, İz Park ve İz Tower gibi projelerini paylaştığı kurumsal internet sitesini iPad ortamına taşıdı. Apple firmasına ait Application Store’dan ücretsiz olarak indirilebilen “EgeYapı Group iPad Uygulaması” kapsamında İstanbul Bağcılar’da inşa edilen Batışehir Projesi, İstanbul Kartal’da yükselen İz Tower ve İz Park projeleri, detaylı bir şekilde yer alıyor. EgeYapı Group, kısa bir süre sonra Kartal’da inşasına başlayacağı yeni projesini de iPad uygulaması üzerinden tanıtacak.
Tek tıkla seçtiğiniz projeye ulaşın
iPad kullanıcıları, EgeYapı Group iPad Uygulamasını indirdikten sonra “Google Haritalar” üzerinden o an İstanbul’un hangi noktasında olurlarsa olsunlar seçtikleri projeye, iPad uygulamasının göstereceği güzergah doğrultusunda ulaşabilecekler. iPad uygulamalarında projelerin adresleri ve Google Haritalar entegrasyonu açısından bir ilke imza atan EgeYapı Group, kısa bir süre sonra uygulama üzerinden yeni projeleri için ön talep toplamaya da başlayacak.


Firma Bilgisi: Egeyapı Group