EgeYapı Group bir talihliyi ev sahibi yapacak

Bu yıl beşincisi gerçekleşecek gerçekleştirilecek olan İstanbul Shopping Fest’in ana sponsoru EgeYapı Group, bir talihliye Kartal-İzTower projesinden 1+1 daire hediye edecek

EgeYapı Group bir talihliyi ev sahibi yapacak

Bu yıl beşincisi 6- 28 Haziran tarihleri arasında gerçekleştirilecek İstanbul Shopping Fest’in ana sponsorlarından olan EgeYapı Group, bir talihliye Kartal’da hayata geçirdiği İzTower projesinden 1+1 daire hediye edecek.  Şanslı talihli İstanbul Shopping Fest sonucunda noter huzurunda gerçekleştirilecek çekilişle belirlenecek.

Shopping Fest ana sponsoru: EgeYapı Group
Her yıl yerli ve yabancı turist tarafından büyük ilgi gören İstanbul Shopping Fest’in başta İstanbul’a büyük bir ekonomik değer kazandırdığını ifade eden EgeYapı Group Yönetim Kurulu Başkanı H. İnanç Kabadayı markalarının sponsorluğu ve festival hakkında şunları söyledi: ‘’Tarihi ve kültürel zenginliği, doğal güzelliği, güçlü ekonomisi ve kozmopolit yapısı ile dünyanın sayılı metropollerinden biri olan İstanbul’un Shopping Fest organizasyonu ile birlikte marka gücü uluslararası platforma taşınmış ve kentin iç ekonomisine de büyük katkı sağlanmıştır. 23 gün süresince devam edecek festival, alışverişe ek olarak yerli ve yabancı turistlerin katılımı sayesinde İstanbul markasına katkıda bulanmaktadır. EgeYapı Group olarak bütün projelerimizi bulunduğu bölgeye ve şehre değer katması aynı zamanda insan hayatını maksimum seviyede kolaylaştırması etkenlerini hedef alarak hayata geçiriyoruz. İnsan hayatına ve şehre verdiğimiz değer ve emek doğrultusunda İstanbul’a büyük katkıda bulunan İstanbul Shopping Fest’in ana sponsorları arasında yer alarak desteklemekten büyük mutluluk duyuyoruz’’ dedi. 
 

Firma Bilgisi: Egeyapı Group