EgeYapı Group ve Casper'dan işbirliği

EgeYapı Group ve teknoloji markası Casper arasında Çekmeköy'de hayata geçirilecek proje için anlaşmaya vardı

EgeYapı Group ve Casper'dan işbirliği

EgeYapı Group ve Casper, İstanbul'da hayata geçirilecek ve doğa ile baş başalık konsepti üzerinde yükselen yeni bir proje için anlaşmaya vardı. Ön talep dönemine girilen projede, müstakil villa, bahçeli normal kat ve dubleks dairelere yer verilecek.

Casper ve EgeYapı'dan Çekmeköy'e üst segment proje
Casper ile gerçekleştirilen işbirliği ile ilgili bir açıklama yapan EgeYapı Group Yönetim Kurulu Başkanı H. İnanç Kabadayı, bölgede üst segment bir projeye imza atacaklarını söyledi. Casper gibi önemli bir teknoloji devinin marka gücünün, inşaat sektöründeki deneyimle buluşacağı projenin büyük ilgi göreceği üzerinde de duran Kabadayı:

"Bu ayrıcalıklı projeyi 2016 yılının ilk çeyreğinde satışa sunmayı hedefliyoruz’’ dedi. 

Casper ilk kez gayrimenkul sektöründe
Teknoloji firması Casper'in da ilk kez bir projede yer aldığını belirten Casper Gayrimenkul A.Ş. Genel Müdürü Nejat Saldanlı da inşaat sektöründe başarılarını kanıtlamış bir firma olan EgeYapı Gruop ile işbirliği gerçekleştirdiklerini söyledi. Saldanlı:

"Çekmeköy’de, konumu ve özellikleri itibariyle yatırımcıya yüksek prim, oturum amaçlı alanlara ise oldukça keyifli bir yaşam sağlayacak bir proje geliştiriyoruz. Başarıya ulaşacağına inandığımız projemizle birlikte EgeYapı Group ile farklı projelerde de güçlerimizi birleştirmek için görüşmelerimize devam ediyoruz” dedi. 

EgeYapı Group ve Casper'dan işbirliği

EgeYapı Casper projesi nerede hayata geçirilecek?
EgeYapı ve Casper Gayrimenkul ortaklığıyla hayata geçirilecek proje Kuzey Marmara Otoyolu ve Yavuz Sultan Selim Köprüsü ile bağlantı yollarına yakın bir mesafede yer alacak. Arazi 3. Köprü bağlantı yoluna sadece 1.5 km mesafede konumlanıyor.

Firma Bilgisi: Casper Gayrimenkul