EgeYapı'ya Marka Onur Ödülü

Turquality Projesi ve Marka Kulübü ortaklığında gerçekleştirilen 3. Marka Ödülleri ana sponsoru olan EgeYapı'ya onur ödülü verildi.

EgeYapı'ya Marka Onur Ödülü

Ekonomi Bakanlığı bünyesinde faaliyet gösteren Turquality Projesi ve Marka Kulübü ortaklığında gerçekleştirilen 3. Marka Ödülleri'nin ana sponsoru Ege Yapı'ya Marka Kulübü tarafından onur ödülü verildi. Ülker, Anadolu Jet ve Sanko gibi Türkiye'nin en önemli 40 markasının yer aldığı katılımda, markaların doğuşu, hikayeleri ve marka bileşenleri masaya yatırıldı. Türkiye'nin dört bir tarafından katılım gösteren Üniversite Öğrencilerinin katılımıyla belirlenen markalara ödüllerinin dağıtıldığı 3. Marka Ödülleri'nde EgeYapı da onur ödülünü almaya hak kazandı. 

Ege Yapı, 3. Marka Ödülleri'nin ana sponsoru
Ege Yapı, T.C. Ekonomi Bakanlığı bünyesinde gerçekleştirilen 3. Marka Ödülleri'nin ana sponsoru oldu. Türkiye genelinde üniversite öğrencilerinin oylamaya katıldığı platformda Türkiye'nin en önemli 40 yakın markası yer aldı. Bilkent Konser Salonu'nda gerçekleştirilen 3. Marka Ödülleri Töreni'nde markaların doğuşu, hikayesi ve marka bileşenleri ile nasıl bir değer oluşturduğu ineclendi ve başarılı markalara ödülleri verildi. 

Değerlendirmeler sonrasında birinci gelen markalara temsilci ve destçilerinin katıldığı törende, sponsorlar arasında ismi bulunan Ege Yapı da Bilkent Üniversitesi Marka Kulübü tarafından onur ödülüne layık görüldü. 

Firma Bilgisi: egeyapı