Eğitimli gençlerin tercihi 1+1 daireler

Keten Grup tarafından Ponera'ya yaptırılan bir araştırma, eğitimli gençlerin 1+1 tipi dairelere ilgi gösterdiğini ortaya koydu

Eğitimli gençlerin tercihi 1+1 daireler

Keten Grup tarafından Porima şirketine yaptırılan bir araştırma, A, B ve B+ beyaz yakalı ve çalışan şehirli gençlerin tercih ettiği daire profilini oluşturdu. Araştırmaya göre genç nüfusun ilk tercihi, şehir merkezine, sosyal hayata ve alışveriş merkezine yakın konutlardan oluştu. Diğer taraftan bu sosyal kesim, toplu ulaşım araçlarına yakın 1+1 tipinde konutlara yoğun ilgi gösterdi.

Gençlerin konut ilgisinde temel kriter: Prestij
Keten Grup tarafından yapılan araştırmadan çıkan bir diğer dikkat çekici sonuç ise, emlak alımındaki bir diğer kriterin prestij olduğunu göstermesi oldu. Buna göre,genç kesim konut satın alırken, en çok güvenilir ve ayrıcalıklı projelere ve markalı inşaat firmalarını tercih ediyor. Bu kesimin konut satın alırken en çok yararlandığı araç ise internet oldu.

Eğitimli gençlerin tercihi 1+1 daireler

Keten Grup, gençlerin tercihlerine uygun projeler geliştiriyor
Keten Grup ise özellikle bu hedef kitlenin ihtiyaçları doğrultusunda yeni projelerinde 1+1 tipi dairelere yer veriyor. Genişlikleri 60-80 metrekare arasında değişen bu daireler şehrin modern dokusuna uygun bir biçimde tasarlanıyor. Bu daireler için ayrıca deneyimli iç mimari ekibi hizmetinden de yararlanıyor.

Keten Grup projeleri:

- Keten Çırağan
- Keten Bomonti
- Keten Cihangir Cennet.

 

Firma Bilgisi: keten grup