Ekim ayı şampiyonu: İstMarina

DAP Yapı tarafından geliştirilen İstMarina projesi Ekim ayında gerçekleştirilen 19 bağımsız bölüm satışı ile Emlak Konut "Ekim" satış raporunun şampiyonu oldu. Bu satışlardan elde edilen gelir 164 milyon 324 bin 827 TL oldu.

Ekim ayı şampiyonu: İstMarina

Emlak Konut GYO, Ekim ayı satış raporuna göre, DAP Yapı tarafından geliştirilen İstMarina projesi hasılat birincisi oldu. Projede gerçekleştirilen 19 bağımsız bölüm satışından 164 milyon 324 bin 827 TL gelir elde edildi

Emlak Konut Ekim 2015 hasılatını açıkladı
Emlak Konut GYO tarafından her ay düzenli olarak açıklanan satış raporunun Ekim 2015 dönemine ait verileri, bu süre içerisinde İstMarina'nın satış şampiyonu olduğuna işaret etti. DAP Yapı tarafından Anadolu Yakası'nın yükselen yıldızı olarak kabul edilen Kartal sahilinde hayata geçirilen İstMarina projesinde bu dönem içerisinde 19 bağımsız bölüm satışı gerçekleştirildi. Emlak Konut GYO'dan yapılan açıklamaya göre satışı gerçekleştirilen bu 19 bölümün satışından elde edilen gelir 164 milyon 32 bin 827 TL oldu. İstMarina bu sonuçla, Ekim 2015'in hasılat birincisi oldu.

 

Ekim ayı şampiyonu: İstMarina

 

Ses getiren bir proje: İstMarina
Emlak Konut tarafından açıklanan verileri değerlendiren DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, İstMarina'nın yalnızca Türkiye'de değil, elde ettiği uluslararası başarılar ve ödüllerle dünyada da ses getiren bir proje olduğunu vurgulayarak: 

"Projemizin bu denli ilgi görmesi bizi şaşırtmıyor. DAP Yapı olarak hem iş hem de konut projelerimizle ülkemize değer katan eserler üretmeye devam edeceğiz.” dedi.

Firma Bilgisi: Emlak Konut Gyo
Proje Bilgisi: Istmarina