Ekinoks Beylikdüzü

Ekinoks Beylikdüzü Ekinciler ve Ortakları İnşaat ve Ticaret A.Ş tarafından yaptırılmış olup, E-5 karayoluna cepheli, TEM otoyoluna bağlantılı, Atatürk Hava Limanı'na 18 kilometre mesafede bulunuyor

Ekinoks Beylikdüzü

Ekinoks Beylikdüzü Ekinciler ve Ortakları İnşaat ve Ticaret A.Ş tarafından yaptırılmış olup, E-5 karayoluna cepheli, TEM otoyoluna bağlantılı, Atatürk Hava Limanı'na 18 kilometre mesafede bulunuyor.

11 bin 700 metrekare arsa üzerinede 2 bloktan oluşan proje, 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon gibi farklı daire seçeneklerinden oluşuyor. Toplam 213 adet dairenin yer aldığı Ekinoks Beylikdüzü'nde toplam inşaat alanı ise 42 bin 75 metrekaredir.

Yüksek Mühendis Mimar Oral Vural tarafından projelendirilmiş olan Ekinoks Beylikdüzü deprem yönetmeliklerine uygun olarak İnşaat Yüksek Mühendisi İrfan Balioğlu tarafından yapıldı.

Ekinoks Beylikdüzü'nün özellikleri arasında 24 saat güvenlik ve danışma hizmeti, açık havuz, fitness alanı, terasta bahçe ve dinlenme alanları, her daireye kapalı özel otopark ve rezidanstan alışverişe kolay geçiş imkanı bulunuyor.