Ekip çalışması ruhu White&Soft’ta

Müşterilerine, doğal ve el yapımı yataklar sunan White&Soft by Fatih Kıral’da, lojistikçisinden halkla ilişkilerine kadar tüm ekip, yatak üretiminin her aşamasında yer alıyor

Ekip çalışması ruhu White&Soft’ta

6 Temmuz 2012 / emlakwebtv

White & Soft by Fatih Kıral’da, firmanın tasarımcısı ve ortağı Cem Akın’ın workshopları sayesinde bütün personelin yatak yapmayı öğrenmesi sağlanıyor. Bu workshop’lara muhasebeden, satışa, halkla ilişkilerden lojistiğe tüm ekip katılıyor. Her çalışanın yatağın üretiminde yer alması için verilen bu eğitimlerle işin mutfağındaki her bilgi öğretiliyor. 

White&Soft by Fatih Kıral’ın tasarımcısı ve ortağı Cem Akın, “White&Soft by Fatih Kıral’ın her bir ürünü el ile aşama aşama ve doğal materyaller kullanılarak biraraya getiriliyor. Pamuk, yün ve yaylar özenle yerleştiriliyor. Bu proje ile yapmak istediğimiz firmamızı temsil eden ekip arkadaşlarımızın ürünlerimizi en iyi şekilde tanıması, bir yatak yapılırken hangi evrelerden geçtiğini bilmesi. Çalışanlarımızın doğal ürünlerin hayatımızda ne kadar önemli olduğunu bilmesi gerekiyor. Ancak bu şekilde ürünlerimizi anlatabilirler. Titizlikle üretilen ürünler, hem müşteri gözüyle hem de üretici gözüyle görülebiliyor. Bizim ürettiğimiz yataklarda insan sağlığı en önde geliyor. Bebek yataklarında kullanılan pamuk, yün gibi malzemeler ve organik kılıflar, White and Soft'un çocuklara ve gelecek nesillere gösterdiği özenin bir sonucu. Bunun yanında yataklarımızı üretirken çevreye ve insan sağlığına dost tamamen doğal malzemeler kullanıyoruz. Bu sayede en iyi ürünü ortaya çıkarıyoruz. Yapmaya başladığımız bu İnsan Kaynakları projesi ile ‘yatak hikayesini biz yazarız, herkes okur’ sloganımızı da doğrulamış oluyoruz. Bizim ürünlerimiz Türkiye’de rakibi olmayan ürünler çünkü biz bir terzi gibi yatak yapıyoruz” diyor.