Ekobord İzmir Yapı Fuarı'nda

Vefa'nın yapı malzemelerine giriş yapan markası Ekobord, İzmi'de düzenlenen Yapı Fuarlarında sektör ile buluştu

Ekobord İzmir Yapı Fuarı'nda

Yapı malzemeleri sektörüne iddialı bir giriş yapan Vefa’nın yeni markası Ekobord, YEM Fuarcılık tarafından İstanbul, Ankara ve İzmir’de düzenlenen Yapı Fuarlarında sektör ile buluştu. Son olarak 6-9 Kasım tarihlerinde İzmir Yapı Fuarı’nda yerini alan Ekobord, çevreci ve geniş kullanım alanına sahip ürünleri ile dikkat çekti.

Fibercement levhalar
Vefa Holding bünyesinde faaliyet gösteren yeni nesil fibercement levhalar üreten Ekobord, YEM Fuarcılık’ın düzenlediği İstanbul ve Ankara Yapı Fuarlarından sonra 6 – 9 Kasım tarihleri arasında İzmir Uluslararası Fuar Alanı, Kültürpark’ta gerçekleştirilen İzmir Yapı Fuarı’nda da yerini aldı. Ekobord, ziyaretçilerini 2. Salonda yer alan 221 numaralı standında ağırladı.

Yılbaşından bu yana seri üretime başlayan Ekobord, fibercement levhaların üretildiği Bilecik’teki tesislerinde tam kapasite ile üretime devam ediyor. Çevre, insan sağlığı ve doğa dostu malzemeler kullanılarak üretilen lif takviyeli yeni nesil levha olan Ekobord, sektöre bol seçenekli çözümler sunuyor. Her türlü iklim koşuluna uyum gösterecek şekilde üretilen Ekobord, farklı renk ve dokularıyla da her tasarıma kolaylıkla uyum sağlıyor. Düz ve çeşitli desen seçenekleri ile de üretilen Ekobord, standart ebatlarının yanında özel ebatlı olarak ve istendiğinde astar boyalı olarak da sunuluyor. Ayrıca Ekobord fibercement levhalar sağladığı izolasyon avantajları sayesinde de sektörde öne çıkıyor.