Ekobord Standına Altın Mıknatıs ödülü

Ekobord, İzmir Yapı Fuarı'nda "Amacına En Uygun Düzenlenmiş Stant" kriterleri doğrultusunda Altın Mıknatıs Ödülü'nün sahibi oldu.

Ekobord Standına Altın Mıknatıs ödülü

Vefa'nın, fibercement levha üretimi gerçekleştiren markası Ekobord, İzmir Yapı Fuarı'nda Altın Mıknatıs Ödülü'nün sahibi oldu. Ödül, 'Amacına En Uygun Düzenlenmiş Stant' kriterine göre verildi.

Çevreci stant
Vefa Holding'in yeni markası Ekobord, İzmir Yapı Fuarı'ndaki standıyla göz doldurdu. Fuarda; stant olarak sade tasarım, ürüne yapılan vurgu ve farklı mekanlarda kullanılabilirlik özellikleri açısından başarılı bulunan Ekobord, ödüllendirildi. 6 – 9 Kasım tarihleri arasında düzenlenen İzmir Yapı Fuarı'nda "Amacına En Uygun Düzenlenmiş Stant" kriterleri doğrultusunda Altın Mıknatıs'ta üçüncülük ödülünü kazanan Ekobord, fuarda çevreci ve geniş kullanım alanına sahip ürünleri ile de dikkatleri üzerine çekti.

Ekobord Pazarlama ve Satış Yöneticisi Meltem Azak

Altın Mıknatıs Ödülleri, YEM Fuarcılık tarafından Yapı Fuarları Turkeybuild İstanbul, İzmir ve Ankara'da veriliyor. Fuarda yer alan stantlar; ürünle kurduğu bağlantı, üç boyutlu tasarım nesnesi olarak düzenlenmeleri, görsel malzeme kullanımındaki estetik kriterler, stantların modülerliği ve yeniden kullanılabilir olma özelliklerine göre değerlendiriliyor. Bu kapsamda Ekobord, tasarımının sadeliği, ürüne yapılan vurgu ve farklı mekanlarda kullanılabilirlik özellikleri açısından başarılı bulunarak Altın Mıknatıs Ödülü'ne layık görüldü.

Ekobord'un Altın Mıknatıs Ödülü'nü Ekobord Pazarlama ve Satış Yöneticisi Meltem Azak aldı.