Ekolojik ürünler E.C.A. SEREL’den

E.C.A. Serel, yüksek oranda su ve enerji tasarrufu sağlayan yeni nesil Ecologıc ürün gruplarıyla, sürdürülebilirliğin önemine değiniyor

Ekolojik ürünler E.C.A. SEREL’den

29 Kasım 22012 / emlakwebtv
E.C.A. Serel, doğal dengenin korunması bilinciyle tasarladığı armatür ve vitrifiye grubu Ecologic ürünleriyle, yeşil binalara kredi puanı kazandırırken, dünyanın gelecekte de aynı ekolojik yapıyı korumasına katkıda bulunuyor.

E.C.A. Serel, başta su olmak üzere yenilenemeyen doğal kaynakları koruma hedefiyle, tüketicileri doğa dostu teknolojilerle buluşturuyor. E.C.A. Serel, www.dogayasaygi.com web sitesinden, Ecologic ürünlerin iletişimini sağlarken, sürdürülebilirlik ve ekolojik sistemin korunması ile ilgili metinleriyle bilinçlendirme çalışmaları yürütüyor. E.C.A. markalı yeni kuşak Ecologıc armatürler ile yüzde 70’e varan su ve enerji tasarrufu sağlanıyor. Fotoselli, termostatik, ısı ve debi ile zaman ayarlı armatürlerinin yanı sıra E.C.A., soğukta çalışarak kombi ya da ısıtıcıyı tetiklemeyen özellikte armatürler üreterek, bireysel ve kamusal alanlar için sürüdürülebilir çözümler sunuyor.

Ecologic vitrifiye ürünleri ile su tasarruflu rezervuar blokları tasarlayan Serel, antibakteriyel malzemelerden ürettiği özel tasarımlı klozetler ile yoğun ve geri dönüşümü mümkün olmayan temizlik malzemelerinin kullanımını ortadan kaldırırken, bu kimyasalların arıtımı için harcanan su miktarından da tasarruf ettiriyor. Hammaddeden, iç mekanizmalara, yardımcı tasarım öğelerinden ambalajlara kadar sürdürülebilirliği benimseyen E.C.A. Serel, Ecologic ürün gruplarıyla, geleceğin standartlarını günümüze taşıyor.