Ekos'tan nostalji serisi

Ülkemizin ateş tuğlası tekniğiyle klinker tuğla üretimi gerçekleştiren tek fabrikası konumunda bulunan ve alanında önde gelen kuruluşlardan biri olan EKOS Klinker Tuğla tarafından üretilen nostaljik tuğla serisi ile herkes bu güzelliği binalarına taşıyabiliyor

Ekos'tan nostalji serisi

Ülkemizin ateş tuğlası tekniğiyle klinker tuğla üretimi gerçekleştiren tek fabrikası konumunda bulunan ve alanında önde gelen kuruluşlardan biri olan EKOS Klinker Tuğla tarafından üretilen nostaljik tuğla serisi ile herkes bu güzelliği binalarına taşıyabiliyor. 

EKOS, klinker kaplama tuğlaları ürün gamına bir yenisini daha ekliyor. Markanın nostalji serisi adı verilen yeni ürün grubu sarı, kırmızı, kahverengi ve beyaz renklerde uygulanan klinker kaplama tuğlalarla, binaların cephelerine hareket katarken aynı zamanda yüzyıllardır alıştığımız degrade renk görüntüsünün de elde edilmesini sağlıyor. Nostalji serisinde nar degrade, koyu nar degrade, doğal degrade ve koyu doğal olmak üzere istenilen kontrast da sağlanabiliyor. EKOS Klinker Tuğla’nın sahip olduğu üstün pişirme teknolojisi sayesinde, ürünler arasında ölçü farklılıkları ve deformasyon görülmüyor. Yönetilebilir renk tonlamasıyla, cepheler klinker tuğlanın doğallığının yanı sıra renk bakımından da doğal ve sıcak bir görünüme kavuşuyor.