Ekşinar Konakları'na nasıl gidilir?

Florya Ekşinar Konakları'na metrobüs, minibüs, otobüs, metro ve özel araçla ulaşmak mümkün olduğu gibi proje E5 yolu üzerinde yer alıyor

Ekşinar Konakları'na nasıl gidilir?

16 Mayıs 2014 / Emlakwebtv
Ekşinar Konakları 8’er katlı 6 blok şeklinde tasarlanıyor. Toplam 73 bin 796 metrekarelik inşaat alanına sahip Florya Ekşinar Konakları, 230 konut, 73 home ofis ve 5 ticari birimden meydana geliyor. Florya Ekşinar Konakları'nda 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+2, 6+2 ve 7+2 konut tipleri bulunuyor. Ekşinar Konakları satılık daire sahiplerine fitness merkezi, aerobik salonu, güneşlenme terasları, yüzme havuzu, buhar banyosu, Türk hamamı, cafe gibi imkanlar sunuyor. Ekşinar Konakları fiyatları ve ödeme planı hakkında detaylı bilgiler Ekşinar Konakları satış ofisinden öğrenilebilir.

Florya Ekşinar Konakları nerede?
Florya Ekşinar Konakları adres: Florya Şenlik Mah. Ekşinar Sok. No:48 Florya / İstanbul

Ekşinar Konakları’na nasıl gidilir?
Florya Ekşinar Konakları’na E-5 karayolu ile metrobüs hattını kullanarak ulaşmak mümkün. Ayrıca sahilyolu ya da deniz ulaşımı ile ulaşım sağlanabilen Ekşinar Konakları E5’in hemen üzerinde konumlandırılıyor.

Ekşinar Konakları yol tarifi
E-5 otoyolundan İstanbul istikametinde giderken, Küçükçekmece Belediyesini geçtikten 700 metre sonra yan yola girilerek güney yönde uzanan Yeşilköy caddesini takip etmek suretiyle sağlanır. Florya kavşağından Florya caddesine girilerek, yaklaşık 300 metre ilerledikten sonra sağ kolda bulunan Hürriyet sokağa girilir. Bu sokak yaklaşık 250 metre sonra Ekşinar sokağa bağlanmaktadır. Ekşinar Sokak üzerinde yaklaşık 600 metre ilerledikten sonra sağ tarafta bulunan Ekşinar Konakları Satış Ofisi’ne ulaşılır.

Ayrıca Ekşinar Konakları’na Edirne ve İstanbul yönünden Metrobüs, Minibüs ve Otobüs gibi toplu taşıma araçları ile ulaşmak mümkündür. Metrobüs Cennet Mahallesi durağı E – 5 karayolu üzerinden projemize yaklaşık 300 metre mesafe üzerindedir.

Ekşinar Konakları iletişim bilgileri
444 37 97

Proje Bilgisi: Ekşinar Konakları